Obserwuj w Google News

22-letni dubler gwiazdora Netflix nie żyje. Został potrącony przez dwa samochody

3 min. czytania
07.07.2022 09:41
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Alexander "AJ" Jennings - dubler Chase'a Stokesa z serialu Netflix "Outer Banks" zginął w śmiertelnym wypadku w czasie realizacji zdjęć do kolejnego sezonu produkcji. Miał tylko 22 lata.

Alexander "AJ" Jennings
fot. Instagram/stewart_casting

5 lipca 2022 roku zmarł Alexander "AJ" Jennings. Był dublerem Chase'a Stokesa z serialu Netflix "Outer Banks". Został potrącony przez dwa samochody. W wyniku wypadku odszedł w wieku 22 lat.

Alexander "AJ" Jennings nie żyje

O tragedii poinformował portal TMZ. Do wypadku doszło w Charleston w Południowej Karolinie, gdzie trwają prace nad 3. sezonem "Outer Banks". Jennings został potrącony nad ranem przez dwa samochody. Obaj kierowcy uciekli z miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Redakcja poleca

Jennings szedł główną ulicą, kiedy około drugiej w nocy został potrącony przez pierwszy pojazd. Kierowca nie zatrzymał się, by pomóc ofierze. Według badań koronera Jenningsa następnie potrącił drugi pojazd, który również odjechał z miejsca wypadku. Pojawiły się jednak informacje, że drugi kierowca został zatrzymany, stojąc w korku.
Przedstawiciele formy Kimmie Stewart Casting, która zatrudniała Jenningsa, potwierdzili na Instagramie, że dubler przebywał w Charleston, ponieważ pracował na planie "Outer Banks" jako dubler Stokesa, wcielającego się w Johna B. Routledge'a  – głównego bohatera serialu Netflix.

Z wielkim smutkiem dzielę się informacją, którą we wtorek przekazała mi matka Alexandra "AJ" Jenningsa. Poinformowała mnie o jego tragicznej śmierci. Ekipa i obsada "Outer Banks" poniosła straszną stratę, gdy AJ został potrącony przez dwa samochody, które uciekły z miejsca zdarzenia, rozgrywającego się wczesnym rankiem. AJ miał piękną, miłą duszę i każdego dnia na planie był jasnym światłem. Przeprowadził się do Charleston z Nowego Jorku, aby w tym sezonie pracować jako nasz dubler Johna B.. Wciąż nie umiem strawić szoku z powodu tej tragedii i nagłej straty AJ-a. Nasze myśli w tym trudnym czasie są z jego rodziną i przyjaciółmi. Rozumiem, że ta wiadomość może być trudna do przyswojenia dla tych, którzy poznali i szybko zaprzyjaźnili się z AJ-em. HR Netflix oferuje doradztwo w zakresie żałoby, proszę o kontakt e-mailem lub SMS-em, aby uzyskać doadtkowe informacje. Wciąż brakuje mi słów, jak to się stało i nie mogę sobie wyobrazić bólu, który czuje jego rodzina. Będziemy bardzo tęsknić za tym niesamowitym człowiekiem i jego zaraźliwym uśmiechem.

Śmierć swojego dublera skomentował również Stokes, który zamieści relację na Instagramie.

Chase Stokes Instagram/print screen
fot. Chase Stokes Instagram/print screen
Wciąż próbuję zrozumieć, dlaczego pewne rzeczy się dzieją i dlaczego świat działa w taki sposób, w jaki działa. Mam złamane serce. Twoje życie dopiero się zaczynało. DOPIERO CO rozmawialiśmy o tym, jak bardzo jesteś podekscytowany swoją muzyką, jak daleko zaszedłeś w grze na starym sześciostrunowcu i że chcesz dalej tworzyć sztukę. Zawsze rozgrzewałeś serca innych i byłeś tak cholernie bezinteresowny. Chciałbym móc powiedzieć więcej, ale ostatni dzień był szamotaniną. Wszyscy cię kochamy, byłeś w naszych życiach i sprawiłeś, że staliśmy się lepszymi ludźmi. Za to chcę ci podziękować AJ. Lataj wysoko, aniele.
Redakcja poleca

Sprawa potrącenia stoi na razie w miejscu. Obecnie nie wpłynęły żadne oskarżenia w kierunku sprawców śmierci młodego dublera.

RadioZET.pl/TMZ/Instagram