Obserwuj w Google News

Adam Demos: kim jest aktor z serialu "Sex/Life", którym zachwyca się świat?

1 min. czytania
06.07.2021 16:10
Zareaguj Reakcja

"Sex/Life" to produkcja Netflixa, która podbiła serca widzów na całym świecie, również w Polsce. Kim jest Adam Demos, który w serialu wciela się w Brada?

Sex Life
fot. Amanda Matlovich/Netflix

Adam Demos: kim jest aktor z serialu "Sex/Life"Produkcja "Sex/Life" zawładnęła Netflixem. Serial bije rekordy popularności, a internauci coraz częściej zastanawiają się, kim jest Adam Demos, który wciela się w Brada. Sprawdzaliśmy.

Zobacz także:  TOP 10 filmów i seriali na Netflixie, które trzeba zobaczyć na platformie [TYTUŁY]

Adam Demos: kim jest aktor z serialu "Sex/Life"? 

Adam Demos jest gwiazdą "Sex/Life", gdzie wciela się w Brada. Prywatnie aktor pochodzi z Australii. Ma 36 lat. Aktorstwo nie było jego pierwszym wyborem życiowym. Demos pracował niegdyś na budowie. Aktorstwem zainteresował się w wieku 23 lat, to właśnie wtedy postanowił zapisać się do profesjonalnej szkoły.

Redakcja poleca

Australijski aktor ma na swoim koncie kilka rozpoznawalnych tytułów - w 2017 roku otrzymał rolę w popularnym serialu "Janet King", w 2019 roku pojawił się natomiast w produkcji Netflixa o tytule "Miłość pod jednym dachem", gdzie wystąpił u boku Christiny Milian.

Jednak to serial "Sex/Life" może przynieść aktorowi największą rozpoznawalność. W produkcji gra Brada, dawnego kochana głównej bohaterki. Warto wspomnieć, że Sarah Shahi, czyli serialowa partnerka, jest jego wybranką również w życiu prywatnym.

"Sex/Life": gdzie oglądać serial?

Serial "Sex/Life" jest dostępny na Netflixie.

Zobacz także:  Serial "The Crown" skończy się jednak na 6. sezonie. Wiadomo, o których wydarzeniach opowie

RadioZET.pl/

Filmy, w których aktorzy uprawiali prawdziwy seks. 10 tytułów, w których nie udawano scen łóżkowych