Obserwuj w Google News

Z Noselem przez Polskę. Słuchaj Radia ZET w aucie, podwieź Kamila i zgarnij bon na paliwo

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
23.06.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel ruszył w Polskę, a ty możesz wesprzeć go w tej wyjątkowej podróży i zgarnąć nagrodę. Jedyne co musisz zrobić, to słuchać Radia ZET w samochodzie, spotkać naszego prezentera na trasie i podwieźć go we wskazane miejsce. Bony na tankowanie na stacjach MOYA czekają! Gdzie znajduje się teraz Nosel? Słuchaj uważnie Radia ZET i śledź nasze social media.

Z Noselem przez Polskę
fot. Radio ZET

[AKCJA ZAKOŃCZONA]

Kamil Nosel to jeden z najpopularniejszych prezenterów Radia ZET. Od lat wkręca Polaków na naszej antenie, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Teraz postanowił przygotować dla słuchaczy coś naprawdę wyjątkowego. Chcesz spotkać i porozmawiać z Kamilem? Jest na to świetna okazja. Nosel ruszył w Polskę!

Redakcja poleca

Z Noselem przez Polskę. Słuchaj Radia ZET w aucie, podwieź Kamila i zgarnij bon na paliwo

12 czerwca wystartowała wyjątkowa akcja „Z Noselem przez Polskę”. Przez najbliższe dwa tygodnie Kamil Nosel wcieli się w rolę prawdziwego autostopowicza przemierzającego nasz kraj. Nie będzie miał jednak pustych kieszeni – zabiera ze sobą bony na tankowanie na obsługowych stacjach MOYA o wartości aż 500 złotych. Ogólnopolska sieć stacji paliw jest partnerem tej wyjątkowej akcji. Voucher to idealna nagroda na zbliżający się sezon wakacyjny, kiedy mnóstwo Polaków wyruszy autami na zasłużony odpoczynek.

Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Zgarnij czerwoną Hondę i 10 000 zł na tankowanie przez cały rok

Chcesz zgarnąć bon? Słuchaj uważnie Radia ZET w swoim samochodzie i śledź trasę podróży Nosela. Może to właśnie Ty spotkasz naszego prezentera i podwieziesz go we wskazane miejsce. Gwarantujemy, że wspólnej przejażdżki z Kamilem długo nie zapomnisz. Na pewno nie zabraknie atrakcji. Kto wie, może nawet uda Wam się razem kogoś wkręcić…

Za nami pierwszy tydzień wyjątkowej akcji z Noselem. Nasz prezenter przejechał ponad 1100 kilometrów i odwiedził aż 21 miejscowości, zaczynając od Zakopanego i kończąc w Ciechanowie. Pora na kolejne przygody Kamila na trasie.

DZIEŃ 6. (19.06) - Bydgoszcz zdobyta! Dzięki pomocy słuchaczy Nosel przybył do miasta nad Brdą, odwiedzając po drodze Drobin, Lipno i Lubicz Górny.

DZIEŃ 7. (20.06) - Nasz prezenter ruszył w dalszą podróż i po kilku godzinach dotarł do celu, czyli Gdańska. Karolina zawiozła Nosela do Świecia. Wraz z Adamem dotarł do Gniewu. Podróż do Tczewa minęła w towarzystwie Sylwii, a metę Kamil przekroczył z Grześkiem.

DZIEŃ 8. (20.06) - Kamil znów potrzebował podwózki. Słuchacze stanęli na wysokości zadania i pomogli Noselowi dotrzeć do Subków, Grudziądza, Chełmży i miejsca docelowego, czyli Ciechocinka!

DZIEŃ 9. (21.06) - Z Ciechocinka do Łodzi? Nie ma sprawy. Dzięki naszym słuchaczom Nosel odwiedził po drodze też Włocławek, Kutno i Stryków.

DZIEŃ 10. (22.06) - Pora wrócić z Łodzi do Warszawy. W ostatni dzień naszej wyjątkowej akcji słuchacze nie zawiedli i pomogli naszemu prezenterowi dostać się do stolicy przez Łyszkowice, Baranów i Pruszków.

Akcja „Z Noselem przez Polskę” trwa od 12 do 23 czerwca. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie poniżej.