Obserwuj w Google News

Robert Karpowicz wyruszył w Polskę. Gdzie się pojawi? Urodzinowa trasa Radia ZET trwa

4 min. czytania
21.09.2023 08:50
Zareaguj Reakcja

Radio ZET kończy w tym miesiącu 33 lata. Nie byłoby jednak naszej stacji bez słuchaczy, więc urodziny chcemy spędzić razem z Wami. Wyruszyliśmy w urodzinową trasę po Polsce. Nasza ekipa odwiedzi kilkadziesiąt miejscowości w różnych częściach kraju, aby spotkać się z Wami i… spełnić wasze życzenia. Robert Karpowicz postanowił pomóc Agnieszce Kołodziejskiej i tym razem to on wyruszył w Polskę z naszą skrzynią życzeń. Pierwszy przystanek? Śmigiel.

Urodzinowa Trasa Radia ZET Robert Karpowicz
fot. Radio ZET

Urodzinowa Trasa Radia ZET wystartowała w poniedziałek, 18 września i potrwa aż do 27 września. Ruszyliśmy w Polskę, aby przez kilka dni świętować nasze 33. urodziny razem ze słuchaczami. 

KLIKNIJ i WYŚLIJ NAM SWOJE ŻYCZENIE

Redakcja poleca

Urodzinowa Trasa Radia ZET trwa

Ekipa Radia ZET chce nie tylko spędzić z Wami wyjątkowy czas w domu czy w pracy, ale również spełnić wasze życzenia. O czym marzycie i czego potrzebujecie? Jesteśmy tego bardzo ciekawi! Kołodka zabrała ze sobą specjalną skrzynię, do której możecie wrzucać swoje życzenia. 

Czas na czwartek z Radiem ZET i Robertem Karpowiczem w urodzinowej trasie. Gdzie się pojawimy? Szukajcie nas w tych miejscach: Śmigiel - Mosina - Gniezno - Mogilno.

III DZIEŃ

Za nami trzeci dzień urodzinowej trasy Radia ZET. Naszym pierwszym przystankiem była Warta w województwie łódzkim, gdzie zebraliśmy mnóstwo życzeń. Poznaliśmy przy okazji Paulinę, która ma jedno marzenie. Chciałaby zabrać męża i czworo dzieci w odwiedziny do swoich sióstr mieszkających w Irlandii.

- To byłby mega prezent dla nas wszystkich i spełnienie moich marzeń. 

Czy życzenie Pauliny się spełni? Przekonamy się już 28 września. Kolejnych życzeń szukaliśmy w Ostrzeszowie. Odwiedziliśmy sklep z odzieżą używaną, a także sklep budowlany, gdzie nasza Kołodka otrzymała ciekawą propozycję...

Urodzinowa ekipa Radia ZET dotarła do Wrocławia. Kołodka odwiedziła przy okazji Roberta Karpowicza, który na co dzień pracuje w naszym wrocławskim studiu. Karpiu postanowił pomóc Agnieszce i już w czwartek wyruszy zamiast niej w naszą urodzinową trasę.

Jedziemy na północ od Wrocławia. Odwiedzimy miejscowość Śmigiel. Czekamy, żebyście nas odnaleźli. My Was na pewno odnajdziemy. Jutro się widzimy. Nie mogę się doczekać.

II DZIEŃ

Gdzie pojawiliśmy się we wtorek? Drugi dzień urodzinowej trasy Radia ZET rozpoczęliśmy w Kocku. Nasza ekipa wybrała się na lokalne targowisko, gdzie można kupić dosłownie wszystko. Agnieszka Kołodziejska spróbowała pysznych owoców i prawie kupiła... firanki.

- Znowu przyjęłam korzyść majątkową w postaci gruszki. Przyjdę zaraz z krówkami!

Kolejny przystanek to Warka. Mieszkańcy tego niewielkiego miasta przywitali nas bardzo ciepło, a my oczywiście się odwdzięczyliśmy, zbierając od nich życzenia. Pan Konrad opowiedział nam o historii miejscowości. Kołodka, czyli prawdziwa specjalistka od sucharów, zaserwowała mieszkańcom kilka żartów. Poznała też malutką Natalkę, która ucieszyła się ze spotkania z nową radiową ciocią. 

Później nasza ekipa zatrzymała się w Opocznie, gdzie postanowiła odwiedzić urocze pieski. Nie obyło się bez wzruszeń...

- Dojechałam do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Opocznie. Tutaj nas wszyscy kierowali. Jakie psiaczki… Ten husky. Nie uwierzylibyście, jakie one mają tu świetne warunki.

Pracująca w schronisku Iwona zaprosiła nas i wszystkich słuchaczy na dzień otwarty w placówce w najbliższą sobotę. Wiele zwierząt czeka na znalezienie nowego domu.

– Mamy takiego Benia. Naszą maskotkę schroniskową. Benio jest kaukazem, który przeszedł przemianę socjalizacyjną. Z takiego dzikusa, który forsował wszystkie ogrodzenia, stał się cudownym psem do głaskania i wyprowadzania na spacer. Pracownicy zrobili z nim cuda. Zapraszamy serdecznie.

Intensywny dzień zakończyliśmy w Łasku, gdzie zebraliśmy do naszej skrzyni wasze życzenia.

I DZIEŃ

Jak wyglądał pierwszy dzień urodzinowej trasy Radia ZET? Na początek wpadliśmy do Tłuszcza, gdzie odwiedziliśmy lokalną cukiernię. Musimy przyznać - takich pączków dawno nie jedliśmy!

W Kosowie Lackim wpadliśmy na stację benzynową. Poznaliśmy także Justynę, która zapakowała nam na drogę kilka kilogramów pysznych pomidorów. Przy okazji podzieliła się z nami swoim życzeniem... Co na to Agnieszka?

W Brańsku Kołodka wybrała się nad rzekę Nurzec, gdzie spotkała miłą koleżankę - krowę Jadźkę. Nie obyło się bez wspólnego zdjęcia. Mieszkańcy Siedlec również nie zawiedli i zasypali nas swoimi życzeniami. To był niesamowity dzień z naszymi sluchaczami, a to dopiero początek!

Które życzenia spełnimy? Przekonacie się już w dniu naszych urodzin, czyli 28 września. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Nie martwcie się, jeśli nie uda Wam się spotkać z nami podczas trasy. Też możecie wziąć udział w naszej zabawie. Wystarczy, że wyślecie swoje życzenia poprzez specjalny formularz na naszej strony internetowej. Może to właśnie do Was zadzwonimy z dobrą wiadomością.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Gdzie się pojawimy, kogo spotkamy podczas naszej urodzinowej trasy i czego życzą sobie Polacy? Słuchajcie uważnie Radia ZET i śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wyjątkową podróż naszej ekipy.  Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest tutaj.