Obserwuj w Google News

Thirty Seconds To Mars wystąpi w Polsce. Na koncert w Krakowie zaprasza Radio ZET

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
10.11.2023 11:14
Zareaguj Reakcja

Zespół Thirty Seconds To Mars wystąpi w TAURON Arena Kraków w ramach swojej pierwszej od ponad 5 lat trasy. Grupa braci Jareda i Shannona Leto zagra koncert w Polsce w maju 2024 roku, który będzie promował ich najnowszą płytę. Na występ Thirty Seconds To Mars w Krakowie zaprasza Radio ZET.

Thirty Seconds To Mars w Polsce 2024 Koncert TAURON Arena Kraków
fot. mat. prasowe

Thirty Seconds To Mars to od wielu lat jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów. Grupa po raz kolejny wraca do Polski, aby zaśpiewać nie tylko swoje największe przeboje, ale także zaprezentować zupełnie nowy materiał z albumu „It's The End Of The World But It's A Beautiful Day”. Trasa koncertowa „Seasons 2024 Global Tour” rozpocznie się już w marcu.

Thirty Seconds To Mars w Polsce 2024. Koncert w TAURON Arena Kraków [DATA, BILETY]

Zespół Thirty Seconds To Mars wystąpi w TAURON Arena Kraków 9 maja 2024 roku. Przedsprzedaż biletów dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 15 listopada o godz. 12:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 17 listopada na LiveNation.pl o godzinie 10:00.

Jared Leto świętował ogłoszenie światowej trasy koncertowej w bardzo zaskakujący sposób - znany wokalista i aktor wspiął się na Empire State Building w Nowym Jorku. Gwiazdor dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na ten budynek. Co ciekawe, Leto jest od dziecka zafascynowany słynnym wieżowcem.

"Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It's The End Of The World But It's A Beautiful Day" - mówi Jared Leto.

Trasa rozpocznie się w Ameryce Łacińskiej występami na festiwalach Lollapalooza w Chile, Argentynie i Brazylii, a także na Estéreo Picnic w Kolumbii i Tecate Pa’l Norte Festival w Meksyku. Następnie zespół przyjedzie do Europy na 28 koncertów, w tym na koncerty w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii, Polsce, Słowacji, Czechach, na Węgrzech, Austrii, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. Następna część trasy odbędzie się w Ameryce Północnej, gdzie do Marsów dołączy AFI oraz Poppy i KennyHoopla w roli supportów podczas 24 koncertów w głównych arenach i amfiteatrach. Trasa zakończy się w Australii i Nowej Zelandii czterema arenowymi występami.

Nowy album „It's The End Of The World But It's A Beautiful Day” ukazał się 15 września. W najnowszej erze zespół nie tylko bada ciemne strony ludzkich doświadczeń, ale zwiastuje także nadzieję, przypominając, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do przeskoczenia przeszkód, wciąż można zaleźć piękno. Wiodący singiel "Stuck" oficjalnie zadebiutował na 1. miejscu alternatywnej listy przebojów radiowych i zdobył 10. miejsce we Włoszech, co oznacza najszybszy wzrost na listach przebojów w karierze zespołu. Znajdujący się w pierwszej trójce niemieckiej listy przebojów, aktualny singiel "Seasons" zmusza do refleksji nad tym, czy jesteśmy w stanie zaakceptować zmiany, które dzieją się na różnych etapach naszego życia.

Oglądaj