Obserwuj w Google News

11 kwietnia świętujemy Polski Dzień Radia. Dla naszych słuchaczy mamy specjalne nagrody

1 min. czytania
10.04.2024 13:35
Zareaguj Reakcja

11 kwietnia obchodzimy Polski Dzień Radia. To właśnie tego dnia, w 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich podpisało dokument dotyczący ustawy radiotelegraficznej. My również świętujemy ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji mamy dla Was gadżety Radia ZET i I Love Radio!

Radio ZET
fot. Radio ZET

Dzień Radia jest obchodzony w Polsce 11 kwietnia. 101 lat temu Stowarzyszenie Radiotechników Polskich przyjęło bardzo ważny dokument, w którym zawarto opinie na temat wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. Był to istotny krok dla rozwoju polskiej radiofonii i powstania pierwszej stacji.

Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wyślij zgłoszenie i wygraj premię

Świętuj Polski Dzień Radia z Radiem ZET

11 kwietnia to niezwykle ważny dzień dla każdego polskiego radiowca. Każdego dnia przygotowujemy dla Was jak najlepsze programy pełne interesujących informacji, ciekawostek i najgorętszych przebojów. To właśnie w Radiu ZET możecie poczuć prawdziwą Siłę Muzyki.

Przynajmniej raz w tygodniu radio włącza ponad 23 milionów Polaków (Raport "Radio 2023"). Chcemy więc świętować Polski Dzień Radia razem z Wami. W czwartek nasi słuchacze mogą wygrać gadżety Radia ZET i I Love Radio.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE

Redakcja poleca