Obserwuj w Google News

Świętujemy Polski Dzień Radia. Dla naszych słuchaczy mamy specjalne nagrody!

1 min. czytania
11.04.2023 15:35
Zareaguj Reakcja

11 kwietnia obchodzimy Polski Dzień Radia. Data jest nieprzypadkowa, ponieważ równo 100 lat temu Stowarzyszenie Radiotechników Polskich podpisało dokument dotyczący ustawy radiotelegraficznej. My również świętujemy ten wyjątkowy dzień. Z tej okazji mamy dla Was gadżety Radia ZET i I Love Radio!

Radio ZET
fot. Radio ZET

Dzień Radia jest obchodzony w Polsce 11 kwietnia. To właśnie tego dnia w 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich przyjęło bardzo ważny dokument, w którym zawarto opinie na temat wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. Był to istotny krok dla rozwoju polskiej radiofonii i powstania pierwszej stacji.

Rowerowa wiosna z Radiem ZET. Uzupełnij zadanie konkursowe i wygraj rower

Świętuj Polski Dzień Radia z Radiem ZET

11 kwietnia to niezwykle ważny dzień dla każdego polskiego radiowca. Każdego dnia przygotowujemy dla Was jak najlepsze programy pełne interesujących informacji, ciekawostek i najgorętszych przebojów. To właśnie w Radiu ZET możecie poczuć prawdziwą Siłę Muzyki.

Przynajmniej raz w tygodniu radio włącza 87 procent Polaków. Chcemy więc świętować Polski Dzień Radia razem z nami. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą wygrać świetne gadżety Radia ZET i I Love Radio, a we wtorkowej audycji „Dzieje się” poznamy historie młodych radiowców, którzy chcą związać swoją przyszłość z radiem i szlifują swoje umiejętności w radiostacjach studenckich.

SŁUCHAJ RADIA ZET ONLINE I WYGRYWAJ NAGRODY

Redakcja poleca

Z okazji Polskiego Dnia Radia nie mogło również zabraknąć konkursu na naszym Instagramie. Możecie wygrać kultowe czerwone kubki Radia ZET. Szczegóły poniżej.