Obserwuj w Google News

Monika wygrała rower w swoje urodziny. „Zrobiliście mi taką niespodziankę!”

Artykuł promocyjny
1 min. czytania
31.03.2023 11:03
Zareaguj Reakcja

„Rowerowa wiosna z Radiem ZET” trwa w najlepsze. W piątek szczęśliwą posiadaczką nowego roweru została Monika, która po zaciętej walce pokonała Basię. Dla naszej słuchaczki był to naprawdę wyjątkowy moment, ponieważ wygrała w naszej zabawie antenowej w dniu swoich urodzin!

Rowerowa wiosna z Radiem ZET
fot. Radio ZET

Chcesz wziąć udział w „Rowerowej wiośnie z Radiem ZET”? To naprawdę proste. Wystarczy, że wyślesz do nas zgłoszenie, w którym w interesujący sposób napiszesz, co Cię napędza. Może to właśnie Ty otrzymasz możliwość zagrania w naszej zabawie na antenie. Słuchaczka Monika właśnie dołączyła do szczęśliwego grona posiadaczy nowiutkiego jednośladu.

Rowerowa wiosna z Radiem ZET. Uzupełnij zadanie konkursowe i wygraj rower

Rowerowa wiosna z Radiem ZET: Monika wygrała rower w swoje urodziny

Monika i Basia wzięły udział w niezwykle emocjonującym pojedynku na naszej antenie. Każda z nich musiała zmierzyć się z zadaniem „Podaj trzy…”.

Słuchaczkom poszło tak dobrze, że zwyciężczynię musiała wyłonić dogrywka. Szybsza okazała się Monika, która nie kryła ogromnej radości. Jej marzeniem jest wyruszyć razem z mężem w rowerową podróż nad polskie morze. Czeka ich naprawdę długa trasa, bo wystartują z… Katowic!

Zrobiliście mi taką fajną niespodziankę, bo mam dzisiaj urodziny. Dziękuję!