Obserwuj w Google News

Rowerowa Wiosna Radia ZET w Biskupcu i Olsztynie. Mnóstwo atrakcji już w ten weekend!

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
12.05.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Rowerowa Wiosna Radia ZET rusza w Polskę. Już w najbliższy weekend pojawimy się na Warmii i Mazurach, gdzie spotkasz Kamila Nosela z mnóstwem atrakcji na świeżym powietrzu. Prawdziwy tor przeszkód, miasteczko rowerowe dla najmłodszych, strefa znakowania jednośladów, a także serwis rowerowy dla słuchaczy Radia ZET. Wpadnij do Biskupca i Olsztyna!

Kamil Nosel Radio ZET
fot. Radio ZET

Wielu z nas nie wyobraża sobie wiosny bez roweru. Nie ma w tym nic dziwnego, bo jazda jednośladem to bez wątpienia jedna z najprzyjemniejszych aktywności w ciepłe dni. Rowerowa Wiosna w Radiu ZET trwa i rusza w kraj z najlepszymi rowerowymi atrakcjami.

Rowerowa Wiosna Radia ZET w Biskupcu i Olsztynie. Mnóstwo atrakcji już w ten weekend!

Rowerowa Wiosna Radia ZET na Warmii i Mazurach. Już w najbliższy weekend pojawimy się na rynku w Biskupcu (sobota, 13 maja) i na rynku w Olsztynie (niedziela, 14 maja). Podczas naszego wyjątkowego eventu słuchacze Radia ZET i fani rowerów na pewno nie będą się nudzić.

Mnóstwo zabawy zapewni wszystkim na pewno Kamil Nosel i nasze atrakcje:

  • miasteczkowe rowerowe dla dzieci ze specjalnym torem i instruktorem, który pokaże najmłodszym, jak bezpiecznie i prawidłowo poruszać się jednośladem
  • sprawnościowy tor przeszkód dla dorosłych – zmierz się z wymagającym slalomem i sprawdź się w jeździe po równoważni
  • test kasków rowerowych
  • strefa znakowania rowerów – bezpieczna jazda to podstawa, w naszej strefie będziesz mógł oznaczyć swój rower odblaskami
  • serwis rowerowy – specjaliści pomogą słuchaczom Radia ZET w drobnych naprawach i przygotowaniu roweru do sezonu
  • konkurs rowerowy

Miasteczka Rowerowej Wiosny Radia ZET w Biskupcu i Olsztynie będą dostępne w godzinach 11:00-16:00. Czekamy na Ciebie. Przez cały weekend na naszej antenie będziesz mógł również posłuchać relacji Kamila Nosela z Warmii i Mazur.

Redakcja poleca