Obserwuj w Google News

Miley Cyrus wspomina młodość, a Selena Gomez świętuje bycie singielką. Premiery w Radiu ZET

2 min. czytania
25.08.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Miley Cyrus i Selena Gomez zaprezentowały zupełnie nowe single. Czy podbiją serca słuchaczy Radia ZET? Utwory „Used To Be Young” i „Single Soon” usłyszycie premierowo na naszej antenie już w piątek po godz. 20:00.

Miley Cyrus Selena Gomez
fot. mat. prasowe

Miley Cyrus wspomina młodzieńcze lata. Nowy singiel „Used To Be Young”

Nowy singiel Miley Cyrus „Used To Be Young” to celebracja drogi, którą przeszła artystka.

Ta piosenka opowiada o uhonorowaniu tego, kim byliśmy, kochaniu tego, kim jesteśmy i świętowaniu tego, kim się staniemy. Czuję dumę, myśląc o swojej przeszłości i jestem pełna optymizmu, gdy myślę o przyszłości. Jestem wdzięczna moim wiernym fanom, którzy codziennie sprawiają, że moje marzenia stają się rzeczywistością. Jestem szczerze wdzięczna za wasze wsparcie. Ta piosenka jest dla was.

Premierze singla towarzyszy prosty i niezwykle poruszający teledysk.

– Jest niezwykle emocjonalny, ponieważ jestem mini wersją mojej mamy i mogłam zobaczyć ją w kamerze. Widziałyśmy więc siebie nawzajem, a kiedy tak tańczyła, doprowadziła mnie do łez, rozśmieszyła i wywołała wiele prawdziwych emocji. Myślę, że [ta technologia] naprawdę pozwala ludziom na prawdziwe emocje, których, moim zdaniem, ostatnio nie widujemy zbyt często –opowiada artystka, która w trakcie nagrywania miała wgląd w reakcje Tish.

Oglądaj

Selena Gomez świętuje bycie singielką w utworze „Single Soon”

Selena Gomez zaprezentowała pierwszy singiel zapowiadający zupełnie nową płytę. W utworze artystka celebruje życie singielki.

„Od jakiegoś czasu prosicie mnie o nową muzykę. Ponieważ nie skończyłam jeszcze pracy nad SG3, chciałam wydać niezbyt poważną piosenkę, którą napisałam jakiś czas temu; w sam raz na koniec lata” – napisała wokalistka w social mediach.

Oglądaj

Za produkcję utworu odpowiadają Benny Blanco oraz Cashmere Cat. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Philipa Andelmana.