Obserwuj w Google News

Labrinth kolejną gwiazdą Open’er Festival 2023. Na festiwal zaprasza Radio ZET

2 min. czytania
08.05.2023 15:12
Zareaguj Reakcja

Open’er Festival 2023 zaprezentował kolejną wielką gwiazdę tegorocznego line-upu. W Gdyni zobaczymy występ Labrinth, brytyjskiego wokalisty uznawanego przez wielu za jednego z najciekawszych muzycznych wizjonerów ostatnich lat. To jego pierwszy ogłoszony europejski koncert w tym roku.

Labrinth
fot. mat. prasowe

Open’er Festival 2023 pod patronatem Radia ZET z kolejną wielką gwiazdą. Do line-upu dołączył właśnie brytyjski wokalista, producent i kompozytor Labrinth, który podbił niedawno serca publiczności na Coachelli 2023.

Labrinth wystąpi na Open’er Festival 2023

Koncert Labrinth odbędzie się w sobotę, 1 lipca na Orange Main Stage. Brytyjski artysta słynie z tego, że jego twórczość i brzmienie naginają granice pomiędzy gatunkami. Gwiazdor Open’er Festival 2023 ma na swoim koncie trzy świetnie przyjęte albumy solowe i płytę z projektem LSD (razem z Sią i Diplo). Stworzył również ścieżki dźwiękowe do głośnego serialu „Euforia”, co ugruntowało jego status jako jednej z najbardziej wyjątkowych postaci współczesnej muzyki.

Labrinth może pochwalić się kilkoma miliardami streamów, nominacjami do Grammy i Złotego Globu, nagrodą Emmy oraz współpracą z globalnymi ikonami – Beyonce, Eminemem, The Weeknd i Billie Eilish, a przede wszystkim niezwykle oddanymi fanami, którzy doskonale rozumieją jego wrażliwość. Tydzień temu ukazał się jego najnowszy album "Ends & Begins".

Open’er Festival 2023: DATA, BILETY. Kiedy odbędzie się festiwal, kto wystąpi i ile kosztują wejściówki?

Open’er Festival 2023 odbędzie się w dniach 28 czerwca-1 lipca 2023 roku

Lista artystów na Open’er Festival 2023: Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, SZA, Machine Gun Kelly, Lizzo, Labrinth, OneRepublic, Lil Nas X, Girl in Red, Paolo Nutini, Caroline Polachek, Rina Sawayama, Ken Carson, Metro Boomin, Kaleo Christine and the Queens, David Kushner, Brodka, Destroy Lonely, Queens of the Stone Age, Nothing But Thieves, Domi & JD Beck, Thundercat, Sylvan Esso, Los Bitchos, Alyona Alyona, Lovejoy, Warhaus, Young Fathers, Touche Amore, Bedoes, Kuban, Kukon, Central Cee.

Ceny biletów:

  • Karnet 4 dni - 949 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 689 zł
  • Bilety jednodniowe - 449 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 1189 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 849 zł