Obserwuj w Google News

Jacek z Sosnowca zgarnął w Radiu ZET czerwoną Hondę. Właśnie trafiła w jego ręce!

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
25.10.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Nasza wakacyjna akcja „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie” podbiła wasze serca. W wielkim sierpniowym finale triumfował Jacek z Sosnowca, który zgarnął nagrodę główną, czyli wyjątkową czerwoną Hondę. Dziś nowoczesny samochód trafił w jego ręce!

Marek Starybrat Radio ZET
fot. Radio ZET

Przez całe wakacje słuchacze Radia ZET wygrywali na naszej antenie vouchery na paliwo o wartości 1000 złotych. To był jednak jedynie przedsmak tego, co czekało nas w finale akcji „Radio ZET nr 1 w moim samochodzie”. Jacek z Sosnowca zgarnął główną nagrodę.

Finał "Radio ZET nr 1 w moim samochodzie". Jacek z Sosnowca wygrał czerwoną Hondę

Czerwona honda od Radia ZET lub 10 tysięcy złotych na tankowanie przez cały rok? Nie ma sprawy. Wystarczyło ciekawie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i podać swój numer rejestracyjny.

W sierpniu Monika z Wólki Kozodawskiej i Jacek z Sosnowca zmierzyli się w emocjonującym pojedynku antenowym. Słuchacz z województwa śląskiego poradził sobie znakomicie z pytaniami, pokonał przeciwniczkę i został właścicielem czerwonej Hondy ZR-V. Mężczyzna nie krył emocji. Postanowił nawet dedykować nagrodę komuś wyjątkowemu.

– Jest! Jest! Jest! Ale emocje, ale ulga! Bardzo dziękuję. Jestem przeszczęśliwy. Chciałbym zadedykować tę nagrodę mojemu synowi Franciszkowi. Kocham Cię! – powiedział Jacek tuż po wygranej.

W Radiu ZET nikt jednak nie wychodzi z pustymi rękami. Słuchaczka Monika, choć przegrała z Jackiem, również zgarnęła świetną nagrodę – aż 10 tysięcy złotych na tankowanie przez cały rok.

Dziś możemy się pochwalić, że najnowsza czerwona Honda ZR-V, która ma premierę tej jesieni, trafiła w ręcę Jacka z Sosnowca, który nie krył radości.