Obserwuj w Google News

Honda pod Choinkę w Radiu ZET. Zabraliśmy naszych słuchaczy na jazdę próbną [WIDEO]

1 min. czytania
16.12.2022 11:55
Zareaguj Reakcja

Nowoczesna Honda pod Choinkę? Tylko w Radiu ZET! Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie, weźmiesz udział w quizie na naszej antenie i powalczysz z innymi słuchaczami o udział w wielkim finale. Jest o co walczyć. Marek Starybrat i Robert Motyka zabrali naszych słuchaczy na przedświąteczną przejażdżkę czerwoną Hondą Civic. Co to była za jazda!

Honda pod Choinkę w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Marzysz o czerwonej Hondzie Civic w pełnej hybrydzie? Trwa nasza wyjątkowa akcja „Honda pod Choinkę w Radiu ZET”. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, baw się razem z nami i daj się porwać sile muzyki na święta. Jak się jeździ czerwoną Hondą? Sprawdziliśmy to razem z naszymi słuchaczami!

Honda pod Choinkę w Radiu ZET. Zabraliśmy naszych słuchaczy na jazdę próbną [WIDEO]

Marek Starybrat i Robert Motyka wyruszyli w podróż czerwoną Hondą Civic w pełnej hybrydzie. Po drodze zabrali również naszych słuchaczy, którzy mogli ogrzać się i spędzić czas z prowadzącymi „Dzień Dobry Bardzo” w wygodnym wnętrzu Hondy. Nie zabrakło rozmów o nadchodzących świętach, Świętym Mikołaju i pracy.

Chcesz zgarnąć Hondę pod Choinkę w Radiu ZET? Kliknij tu i wyślij zgłoszenie. Napisz nam na radiozet.pl, co byś dał Mikołajowi w prezencie i dlaczego. Autorzy najlepszych zgłoszeń wezmą udział w świątecznym quizie na antenie Radia ZET i zmierzą się z innymi słuchaczami o główną nagrodę w wielkim finale dzień przed Wigilią. Do wygrania mamy także vouchery o wartości 1000 zł do wykorzystania w serwisie Prezentmarzen.pl.

Powodzenia!

Słuchacz Kamil wygrał Hondę pod Choinkę w Radiu ZET. Niesamowite emocje na antenie!