Obserwuj w Google News

Dua Lipa pierwszą gwiazdą Open’er Festival 2024. Na imprezę zaprasza Radio ZET

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
14.11.2023 12:02
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa wystąpi 4 lipca w Polsce. Jedna z obecnie najpopularniejszych piosenkarek świata to pierwsza headlinerka Open’er Festival 2024, który odbędzie się w lipcu przyszłego roku. Bilety na Open’er Festival 2024 dostępne są w sprzedaży.

Dua Lipa
fot. mat. prasowe

Open’er Festival 2024 pod patronatem Radia ZET odkrywa pierwszą kartę przyszłorocznego line-upu. W Gdyni swoje wielkie przeboje zaśpiewa Dua Lipa, która zaprezentowała ostatnio zupełnie nowy singiel „Houdini”.

Dua Lipa wystąpi na Open’er Festival 2024

Dua Lipa to pierwsza ogłoszona gwiazda Open’er Festival 2024, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 roku na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Artystka wystąpi na Orange Main Stage podczas drugiego dnia festiwalu, czyli 4 lipca. Przypomnijmy, że autorka przebojów "Don't Start Now", "Dance The Night" czy "Levitating" miała wystąpić na festiwalu w 2022 roku, ale koncert odwołano z powodu bardzo złych warunków pogodowych. Dua Lipa obiecała jednak, że wróci do Polski jak najszybciej i słowa dotrzymała.

Brytyjsko-albańska wokalistka od wielu lat jest jednym z najgorętszych nazwisk świata muzyki i dziś może pochwalić się prawie 30 miliardami streamów. Jej przebojowy album „Future Nostalgia” z 2020 roku podbił serca miliony słuchaczy. Teraz pora na kolejny rozdział, czyli singiel „Houdini” stworzony razem z Caroline Ailin, Dannym L. Harle, Tobiasem Jesso Jr. oraz Kevinem Parkerem z Tame Impala.

Piosenka uosabia to uczucie o 4 nad ranem, kiedy noc dobiega końca i jesteś trochę spocony, ale po prostu nie chcesz, aby impreza się skończyła. Ten utwór reprezentuje najlżejsze, najbardziej uwalniające aspekty mojego bycia singielką. "Houdini" to kawałek z przymrużeniem oka. Zastanawiam się nad tym, skąd wiedzieć, czy ktoś jest naprawdę wart mojej uwagi, czy ostatecznie będę go olewać. Nigdy nie wiadomo, dokąd coś może nas zaprowadzić. Na tym polega piękno bycia otwartym na wszystko, co życie rzuca nam pod nogi” – mówi Dua Lipa.

Oglądaj

„Houdini” zapowiada nową płytę artystki, która „została napisana w radosnych chwilach absolutnego chaosu i opowiada o poruszaniu się po świecie z lekkością i optymizmem, nie zważając na konsekwencje”. Data premiery albumu nie jest jeszcze znana.

Bilety na Open’er Festival 2024 są już dostępne w sprzedaży.

Ceny biletów:

  • Karnet 4 dni - 1039 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł