Obserwuj w Google News

Bartosz Gelner 26 lutego w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań” po godz. 17:00

1 min. czytania
24.02.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Bartosz Gelner pojawi się w „Nie mam pytań”. Aktor opowie naszym słuchaczom m.in. o swojej dotychczasowej karierze i najnowszej roli w głośnym filmie „Pokolenie Ikea”. Rozmowa na antenie Radia ZET już w niedzielę, 26 lutego po godz. 17:00.

Bartosz Gelner
fot. VIPHOTO/East News

Bartosz Gelner 26 lutego w Radiu ZET. Wywiad w „Nie mam pytań”

Bartosz Gelner to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele ról w filmach i serialach, m.in. „Płynące wieżowce”, „Sala samobójców”, „Gry rodzinne”, „Czas honoru” i „Sexify”.

3 marca do kin trafi nowa produkcja z udziałem aktora, czyli głośny film „Pokolenie Ikea” na podstawie bestsellerowej książki Piotra C. o tym samym tytule. O najnowszej roli i nie tylko Gelner opowie w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Słuchaj audycji „Nie mam pytań” z Bartoszem Gelnerem w niedzielę, 26 lutego w godz. 17:00-19:00. Wywiad będzie dostępny również w formie podcastu na player.radiozet.pl oraz w serwisie YouTube.

Redakcja poleca

„Nie mam pytań” to niedzielny program Radia ZET, w którym Szymon Majewski rozmawia z ludźmi ze świata kultury, sztuki, telewizji i polskiego show-biznesu. Wszystko po to, aby słuchacze Radia ZET mogli poznać gwiazdę od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Poniżej możesz posłuchać ostatniego odcinka „Nie mam pytań” z udziałem Tomasza Schuchardta: