Obserwuj w Google News

Agnieszka Kołodziejska w serialu „To nie ze mną”. Premiera odcinka już 15 listopada o 20:00

Artykuł promocyjny
2 min. czytania
15.11.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Nasi słuchacze znają dobrze Agnieszkę Kołodziejską z audycji „Na luzie w Radiu ZET” i „Do odważnych świat należy”, a także z cyklu „Dej suchara”. Już 15 listopada nasza prezenterka pojawi się na antenie Stopklatki w serialu „To nie ze mną” z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Musicie to zobaczyć!

Agnieszka Kołodziejska Tomasz Karolak To nie ze mną Radio ZET
fot. mat. prasowe

Produkowany przez Stopklatkę serial komediowy „To nie ze mną” powrócił w listopadzie z drugim sezonem, który liczy 11 odcinków. Tym razem w roli głównej możemy oglądać Tomasza Karolaka, grającego Wojtka powracającego po latach do Złotego Stoczka. W kilku odcinkach zobaczymy również Agnieszkę Kołodziejską, która wciela się oczywiście w dociekliwą dziennikarkę Radia ZET.

Agnieszka Kołodziejska w serialu „To nie ze mną”. Premiera odcinka już 15 listopada o 20:00

Agnieszka Kołodziejska może pochwalić się nie tylko talentem radiowym, ale także aktorskim, o czym przekonają się widzowie serialu „To nie ze mną” w reżyserii Katarzyny Priwieziencew.

Agnieszka Kołodziejska To nie ze mną serial
fot. mat. prasowe

Pełna zwrotów akcji produkcja Stopklatki przedstawia perypetie społeczności małego miasteczka, gdzie nie brakuje intryg i emocji. Pewnego dnia do miasta powraca Wojtek (Tomasz Karolak), który zniknął ze Złotego Stoczka po wielkim skandalu.

W najnowszych odcinkach znajdą się ponownie znani z pierwszego sezonu Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba. Obok nich zobaczymy także m.in. Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Jacek Lenartowicz. Na ekranie pojawi się też gościnnie Katarzyna Figura.

– „To nie ze mną”, nasza pierwsza oryginalna produkcja fabularna, została ciepło przyjęta przez widzów Stopklatki. Serial zyskał wierne grono fanów, dlatego naturalną decyzją była dla nas jego kontynuacja. Budując portfolio produkcji własnych angażujemy zarówno młode talenty jak i gwiazdy, dlatego w drugim sezonie widzowie zobaczą także dobrze znanego publiczności aktora, Tomasza Karolaka. Kanał Stopklatka stawia na własne, oryginalne produkcje odpowiadające na błyskawicznie zmieniające się potrzeby naszych widzów – komentuje Małgorzata Łupina, Dyrektorka Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Premiera odcinka z Agnieszką Kołodziejską już 15 listopada o godz. 20:00 na antenie Stopklatki. Emisja kolejnych odcinków w środowe wieczory. Serial będzie również dostępny w serwisie FilmBox+.

Oglądaj