Obserwuj w Google News

Co byś zrobił, gdybyś wygrał 142 miliony złotych? Robert Motyka ma pomysł [WIDEO]

1 min. czytania
02.11.2022 13:55
Zareaguj Reakcja

Wygrana na loterii to marzenie milionów osób. Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” przybliżyli słuchaczom Radia ZET historię „Pana Li” z Chin, który zgarnął 219 milionów juanów, czyli około 142 milionów złotych. Co zrobiłby Robert Motyka, gdyby wygrał taką sumę? Okazuje się, że ma już ma plan i uwzględnił w nim Marka Starybrata. Zobaczcie wideo!

Robert Motyka Radio ZET
fot. Radio ZET

Każdego dnia Robert Motyka i Marek Starybrat budzą wspólnie słuchaczy Radia ZET, prezentując im m.in. najciekawsze informacje z całego świata. Tym razem opowiedzieli historię Chińczyka, który zgarnął ogromną sumę w loterii. Jeden z prowadzących „Dzień Dobry Bardzo” ma już pomysł, co mógłby kupić za takie pieniądze.

Redakcja poleca

Co byś zrobił, gdybyś wygrał 142 miliony złotych? Robert Motyka ma pomysł [WIDEO]

„Pan Li” z Chin zgarnął 219 milionów juanów, czyli około 142 milionów złotych. Zwycięzca nie chciał jednak chwalić się swoją wygraną. Nie powiedział nawet najbliższym.

Postanowił zachować anonimowość i odebrał nagrodę w przebraniu – zdradził Starybrat.

Sprytne. Też tak bym zrobił. Wiesz jak to jest później. Sąsiedzi przychodzą i mówią: „Pożycz stówę” – stwierdził drugi prowadzący.

Redakcja poleca

Okazuje się, że Robert Motyka jest już przygotowany na ewentualną wygraną na loterii i ma pomysł, co zrobiłby z ogromnymi pieniędzmi.

Kupiłbym Radio ZET i zrobiłbym Cię dyrektorem – poinformował Motyka kolegę z programu.

Widzielibyście Marka Starybrata w roli szefa?