Obserwuj w Google News

15 lat Marcina Wojciechowskiego w Radiu ZET. Zrobiliśmy mu niespodziankę!

1 min. czytania
02.12.2022 12:52
Zareaguj Reakcja

Marcin Wojciechowski zachwyca obecnie słuchaczy jako prowadzący „Plus +- Minus Listy Radia ZET”. Aż trudno uwierzyć, że od jego debiutu na naszej antenie minęło właśnie 15 lat. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego wyjątkową niespodziankę. Marcinie, cieszymy się, że jesteś częścią naszej ekipy!

Marcin Wojciechowski
fot. Radio ZET

Każdego dnia Radio ZET zapewnia słuchaczom ogromną dawkę Siły Muzyki, którą na pewno można poczuć m.in. podczas muzycznych audycji Marcina Wojciechowskiego. Nasz słynny prowadzący obchodził ostatnio wyjątkową rocznicę.

Redakcja poleca

15 lat Marcina Wojciechowskiego w Radiu ZET. Zrobiliśmy mu niespodziankę

Marcin Wojciechowski po raz pierwszy pojawił się na antenie Radia ZET w 2007 roku. W ciągu 15 lat był prowadzącym wielu niezapomnianych audycji. Przeprowadził też mnóstwo wywiadów z najpopularniejszymi gwiazdami polskiej muzyki.

Nie mogliśmy więc nie podziękować mu za te wszystkie wspólne lata. Przygotowaliśmy dla niego małą niespodziankę tuż przed startem jego wieczornej audycji. Był smaczny tort, strzelające konfetti, balony i masa najlepszych życzeń. Posłuchajcie reakcji Marcina:

Marcin Wojciechowski
fot.

Marcin Wojciechowski słynie też z wyjątkowych zdjęć z polskimi gwiazdami. Stworzyliśmy więc krótkie wideo, którym pochwaliliśmy się na naszym Instagramie. Musicie to zobaczyć!