Obserwuj w Google News

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji! Planuje program z byłą Filipa

2 min. czytania
28.02.2023 19:40
Zareaguj Reakcja

Zygmunt Chajzer po latach wraca na ekrany telewizorów. Dziennikarz poprowadzi nowy program „Chajzer podaje”, w którym będzie dawał kulinarne popisy rozmawiając z celebrytami. Show współtworzy była partnerka Filipa Chajzera, Małgorzata Walczak. Będzie się działo!

Zygmunt Chajzer
fot. Pawel Wodzynski/East News

Zygmunt Chajzer szeroką rozpoznawalność zyskał dzięki prowadzeniu kultowego teleturnieju „Idź na całość” emitowanego na antenie telewizji Polsat. Prezenter ma też na swoim koncie udział w wielu reklamach, m.in. Telezakupów Mango, proszku do prania Vizir czy operatora Play. Od 2000 roku celebryta był gospodarzem programów TVN takich jak „Telegra” i „Chwila prawdy”.

Zobacz także:  Zygmunt Chajzer o synu. Filip „najpierw działa, później kombinuje”

Zygmunt Chajzer zaraził Filipa Chajzera pasją do dziennikarstwa

W ślady znanego ojca postanowił pójść Filip Chajzer, który pracę w mediach rozpoczął ponad 10 lat temu, działając w reakcji „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących „Dzień dobry TVN”, gdzie występuje w duecie z Małgorzatą Ohme.

Duże kontrowersje budzi życie prywatne syna Zygmunta Chajzera – w zeszłym roku zamieszanie w sieci wywołała informacja o jego rozstaniu z wieloletnią partnerką, Małgorzatą Walczak, którą miał zdradzić z tajemniczą brunetką.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego, to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry

 – napisał kochliwy prezenter TVN na swoim instagramowym profilu.

Redakcja poleca

Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy program z Małgorzatą Walczak

Niedługo później o ciemnowłosej kobiecie słuch zaginął, a syn Zygmunta Chajzera pochwalił się mediach społecznościowych nową wybranką, którą została dużo młodsza Julia, którą Filip poznał w internecie. Ojciec kontrowersyjnego dziennikarza najwyraźniej nie był zadowolony z postępowania latorośli.

Zygmuntowi po prostu nie mieści się to w głowie. Nie poznaje własnego syna. Jeszcze przed wybuchem afery był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi, spędzał dużo czasu z wnukiem Aleksem

– możemy przeczytać na portalu „Pudelek”.

Chajzer senior po latach wraca do telewizji – wkrótce poprowadzi nowy program „Chajzer podaje”, przy którym pracuje jego niedoszła synowa.

Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tworzeniu tego programu, a zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością

– napisała na Instagramie Małgorzata Walczak.

Planujecie oglądać „Chajzer podaje”?

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS