Zamknij

Zygmunt Chajzer odcina się od syna. Filip Chajzer jeszcze mu podziękuje?

07.12.2022 13:23

Zygmunt Chajzer do tej pory nie wypowiadał się na temat swojego syna. Filip Chajzer w ostatnim czasie był bohaterem wielu kontrowersji. Najgłośniejszą z nich było rozstanie w świetle skandalu z Małgorzatą Walczak. „Młody Chajzer” miał uwikłać się w romans, który wyszedł na jaw tylko dzięki paparazzim. Co na temat zachowania prezentera „Dzień dobry TVN” sądzi jego ojciec?

Zygmunt Chajzer Filip Chajzer
fot. Piotr Molecki/East News, Pawel Wodzynski/East News

Zygmunt Chajzer stronił od publicznego oceniania afer z udziałem swojego syna – tych, które rozgrywały się prywatnie oraz tych na antenie. Tabloidy bardziej skupiały się na doniesieniach swoich informatorów. Ci przekazywali, że ojciec Filipa Chajzera ma być rozczarowany jego zachowaniem i ma próbować przemówić mu do rozsądku. Stosunki między panami miały być dość napięte, a Zygmunt Chajzer sukcesywnie odsyłał dziennikarzy do punktu wyjścia, nie dokładając swoich trzech groszy na pożywkę dla mediów. Podobnie było i tym razem.

Zobacz także: Wpadka w "Dzień dobry TVN". Chajzer myślał, że mikrofony są wyłączone

Zygmunt Chajzer skomentował wybryki Filipa Chajzera

Zygmunt Chajzer był jedną z gwiazd na gali 30-lecia Polsatu w Teatrze Wielkim. Dziennikarz nie jest nałogowym bywalcem ścianek, dlatego od razu skupił na sobie uwagę reporterów. Portal „Pomponik” poprosił prezentera o komentarz dotyczący głośnych afer z udziałem Filipa Chajzera.

Nie, ja po prostu nie komentuję tego. To są decyzje Filipa, życie Filipa, on powinien mówić o sobie, a nie ja – odpowiedział dyplomatycznie „Pomponikowi” Zygmunt Chajzer.

Gospodarz kultowego show „Idź na całość” nie dał się namówić na epopeję na temat swojego syna. Zygmunt Chajzer skutecznie i bez zmian nie chce komentować jego wyborów oraz nie w głowie mu ocenianie. 38-latek jest już chyba dostatecznie dorosły.

Bo to jest jego życie, to on podejmuje decyzje. Jest dorosłym człowiekiem – odpowiedział ojciec Filipa Chajzera, nie dając się ciągnąć za język.

O kilka zdań poprosiła także reporterka „Jastrząb Post”, tym razem na temat nowej narzeczonej Filipa Chajzera. Ojciec dziennikarza powiedział, że poznał już ukochaną syna i ma pozytywne odczucia. Jednak można było odnieść wrażenie, że nie miał pojęcia o zaręczynach.

- Nie czekam [na wesele – przyp. red.] dlatego, że… Są jakieś… Nie wiem, czy to prawda, czy nie, że zaręczyny, że pierścionek, wesele… Nie wiem, na ile to są fakty medialne - skwitował Zygmunt Chajzer.

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Jastrzabpost.pl

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS