Obserwuj w Google News

Żona Michała Wiśniewskiego pokazała synka. „Sama słodycz” [ZDJĘCIE]

2 min. czytania
18.05.2023 15:47

Pola Wiśniewska urodziła. Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się maleństwem. Fani celebrytów są zachwyceni. - Malutkie rączki, a potrafią objąć całe serce - pisali wzruszeni internauci.

żona-michała-wiśniewskiego-pokazała-synka-sama-słodycz-zdjecie
fot. Instagram (@wisniewska_pola)

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Wokalista Ich Troje tworzy szczęśliwą rodzinę ze swoją piątą żoną, Polą. Świeżo upieczona mama, choć ma za sobą trudny poród, nie może posiąść się z radości i dzieli się swoim szczęściem z całym światem. Na Instagramie celebrytki znalazło się zdjęcie nowo narodzonego syna Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski został ojcem. Pola pochwaliła się synkiem

Michał Wiśniewski słynie z nadawania swoim pociechom wyszukanych imion. Piosenkarz ma już szóstkę dzieci. Jego druga żona, Mandaryna urodziła mu Xaviera i Fabienne. Owocami miłości wokalisty i Anny Świątczak są z kolei dwie córki - Etiennette i Vivienne. Pierwszy syn Michała i Poli także może pochwalić się ekstrawaganckim imieniem. Teraz mały Falco powitał na świecie brata.

Imię najmłodszego dziecka Wiśniewskiego wywołało w sieci niemałe poruszenie. Internauci nie zostawili na rodzicach chłopca suchej nitki. Na negatywne komentarze ostro zareagowała matka bąbelka, Pola. - Hormony poporodowe działają - śmiali się z jej reakcji „fani”.

Wydaje się jednak, że celebrytka zapomniała już o przytykach ze strony obserwatorów, ponieważ postanowiła pochwalić się nowo narodzonym synkiem. Celebrytka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie maleństwa. Fotografia malutkiej rączki rozczuliła internautów.

- Malutkie rączki, a potrafią objąć całe serce - zachwycano się kolejnym dzieckiem w rodzinie Wiśniewskiego. - Sama słodycz. Gratulacje dla Michała i Poli. (...) Zasługujecie na szczęście, a dziecko to dar boży - pisali obserwatorzy pary.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca
pola-wiśniewska-pokazała-dziecko
fot. Instagram (@wisniewska_pola)
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER