,

Żona Krzysztofa Ibisza o trudach laktacji: „Sutki bolały” [FOTO]

19.12.2022 18:55

Joanna Ibisz zamieściła w mediach społecznościowych obszerny post, w którym podzieliła się obserwatorami osobistym wyznaniem. Celebrytka otwarcie opowiedziała o swoich problemach z laktacją. „Przerobiliśmy wizyty lekarza, osteopaty, doradczyni laktacyjnej” – wyznała.

Joanna Ibisz
fot. Screen Instagram/joibisz

Joanna Ibisz to trzecia żona Krzysztofa Ibisza, z którą prezenter doczekał się synka Borysa. Finalistka programu „Top model” emitowanego na antenie TVN jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Instagramowy profil celebrytki obserwuje obecnie 13 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz radzi sobie w roli taty? „To jest naprawdę trudne”

Joanna Ibisz szczerze o karmieniu piersią. Musiała skorzystać z pomocy specjalistów

Syn Krzysztofa i Joanny Ibiszów przyszedł na świat 18 września 2022 roku, czym dumy tata pochwalił się na Instagramie. Dziennikarz w obszernym wpisie podziękował wszystkim, którzy wspierali parę w oczekiwaniu na wymarzonego potomka.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie

– napisał, dodając do publikacji zdjęcie żony z synkiem w ramionach.

Joanna Ibisz nieco gorzko wspomina czas po narodzinach dziecka. Jak poinformowała swoich fanów, ciężko przechodziła okres laktacji.

Wszystko szło nieźle aż do piątego tygodnia, kiedy mały zaczął nagle odrywać się od piersi, krzyczeć, wykręcać w drugą stronę, zanim w ogóle go przystawiłam, a w tym samym czasie krzyczeć już z głodu. Przerobiliśmy wizyty lekarza, osteopaty, doradczyni laktacyjnej

– opisała na Instagramie trudy karmienia piersią.

- Mały dość nieźle ssał, ładnie przybierał, sutki bolały – ale potem się przyzwyczaiły, plecy bolały – ale potem przyszła doradczyni laktacyjna i pokazała mi poprawne pozycje, a potem udało mi się skoczyć na kilka masaży– dodała.

Żona Krzysztofa Ibisza swoje wyznanie opatrzyła zdjęciem, na którym karmi syna piersią.

Doceniacie jej otwartość?

loader
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Logo radiozet Dzieje się