Obserwuj w Google News

Nagłe zmiany w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Został zwolniony?

2 min. czytania
28.09.2023 08:00
Zareaguj Reakcja

Byliśmy świadkami wielu zmian w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Szczególnie w ostatnich latach doszło do roszad w składzie prowadzących oraz jury. Teraz okazuje się, że do oceniających dołącza dawna gwiazda show. Co z Pawłem Domagałą?

Nagłe zmiany w jury „Twoja twarz brzmi znajomo
fot. screen Instagram twojatwarzbrzmiznajomo

Widzowie Polsatu znów będą świadkami zmian w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak to przyjmą? Przypomnijmy, że niedawno aż wrzało, gdy z programem pożegnała się Katarzyna Skrzynecka. Aktorka w rozmowie z Magdaleną Mołek tłumaczyła, że nie poznała powodów decyzji Edwarda Miszczaka. W związku z tym Piotr Gąsowski zdobył się na gest solidarności i również odszedł z programu. Katarzynę Skrzynecką zastąpił Paweł Domagała, a Piotra Gąsowskiego Maciej Rock. Teraz zajdą kolejne zmiany.

Zobacz także:  To koniec „Twoja twarz brzmi znajomo”? Edward Miszczak podjął decyzję

Twoja twarz brzmi znajomo: zmiany w jury. Znika Paweł Domagała

Aktualnie w jury zasiadają Robert Janowski, Małgorzata Walewska oraz Paweł Domagała. Nie obędzie się jednak bez kolejnych zmian w 19. edycji show Polsatu – w najnowszym odcinku zobaczymy Joannę Liszowską. Pojawi się w jury zamiast Pawła Domagały.

Redakcja poleca

Joanna Liszowska brała już udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka pojawiła się w 2. sezonie show, emitowanym jesienią 2014 roku. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce, a konkurowała m.in. z Jackiem Kawalcem, Marcinem Przybylskim czy Markiem Kaliszukiem. Na razie stacja nie wyjaśniła, dlaczego dokonano zmian w składzie jury.

Na oficjalnym koncie programu na Instagramie widać zapowiedź kolejnego odcinka. Będzie poświęcony tematyce filmowej – usłyszymy znajome utwory z takich produkcji jak „Pogromcy duchów”, „Gladiator”, „Jan Serce” czy „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. W przebitkach krótkiego wideo możemy dostrzec Joannę Liszowską za stołem jurorskim.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do tak nagłych zmian. Głosu nie zabrał również Paweł Domagała – czy chodzi o zobowiązania koncertowe artysty, czy też sprawa jest poważniejsza? Mimo wszystko widzowie zdają się być zachwyceni decyzją Polsatu. Joanna Liszowska już raz doskonale poradziła sobie jako jurorka. W jednym z odcinków 9. edycji „TTBZ” aktorka zastąpiła Małgorzatę Walewską.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba