Zenek Martyniuk stanowczo zdementował plotki: "Ktoś tam pisze bzdury"

20.12.2022 11:49

Zenek Martyniuk odniósł się do głośnych plotek na temat swoich najbliższych planów. Pogłoski nazwał bzdurami i wyjaśnił sytuację.

Zenek Martyniuk
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zenon Martyniuk jest rozchwytywanym wokalistą, który bez problemu zapełnia sale koncertowe i gra dla wielotysięcznej publiczności. Jego hity znają wszyscy, nawet ci, którzy nie do końca by tego chcieli. Gwiazdor coraz częściej pada również ofiarą plotek i domysłów.

Zenek Martyniuk stanowczo zdementował plotki. Nie dawały mu spokoju

Jedna z plotek dotyczyła wagi gwiazdora, której nikt w sieci nie powinien komentować. Po tym, jak żona króla disco polo przeszła metamorfozę i schudła 17 kilo, rozpoczęły się spekulacje na temat sylwetki samego Martyniuka. Chodziły słuchy, że również planuje restrykcyjną dietę.

Wokalistka stanowczo zaprzeczył doniesieniom. Artysta w rozmowie z Newseria Lifestyle skomentował plotki jednoznacznie. - Ktoś tam pisze bzdury. Ja w ogóle nie stosuję i nigdy nie stosowałem żadnej diety.

Martyniuk dementuje plotki: "Ktoś tam pisze bzdury"

Nie oznacza to jednak, że artysta nie zwraca uwagi na swój wygląd. Martyniuk podkreśla, że kiedy czuje, iż nabiera ciała lub spada mu kondycja, trenuje. Dzięki aktywnemu trybowi życia był w stanie zrzucić nawet 30 kilogramów.

Aktualnie Martyniuk czuje się dobrze w swoim ciele, jednak ze względu na porę roku i pogodę za oknem, wokalista wkrótce wybierze się na narty. Piosenkarz z doświadczenia wie, że planowana aktywność przyniesie efekty w postaci utraty wagi i wyszczuplenia sylwetki.

- Do sylwestra spróbuję zrzucić jakieś 3 kg, tak do 86-87 kg. Wtedy po prostu lepiej się czuję. Wracam więc do Białegostoku, do domciu, nakładam narty, troszeczkę sobie pobiegam i będzie super.

loader

RadioZET.pl/Newseria.pl