Zamknij

Zenek Martyniuk jest oczarowany przemianą żony. Pójdzie w jej ślady?

Joanna Kosiorek
07.12.2022 11:05

Danuta Martyniuk przeszła niedawno sporą metamorfozę. Żona gwiazdora disco-polo schudła niemal 20 kilogramów, a motywacją do pracy nad sylwetką okazały się negatywne komentarze zamieszczane w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że Zenek pozazdrościł swojej partnerce i też zamierza zadbać o figurę.

Zenek Martyniuk planuje się odchudzać
fot. Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy disco-polo w naszym kraju. Jego przeboje „Przez twe oczy zielone” czy „Królowa nocy” zna niemal każdy Polak. Gwiazdor doczekał się nawet filmu opartego na jego biografii, w którym ukazana jest droga muzyka do spektakularnego sukcesu.

Zobacz także: Zenek: przekłamania w filmie o Martyniuku? Kolejne słowa krytyki. "TVP nie wysiliła się za bardzo"

Zenek Martyniuk pozazdrościł żonie. „On także weźmie się za siebie”

Zenek prywatnie od ponad 33 lat jest mężem Danuty Martyniuk, z którą doczekał się jednego syna – Daniela. Para jest bardzo zgrana i chętnie pokazuje się razem na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Nie inaczej było w przypadku gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022", na której wokalista pojawił się u boku odmienionej ukochanej.

Żona artysty schudła ponad 17 kg, a zapytana o powód swojej metamorfozy przyznała, że zawdzięcza ją nieprzychylnym komentarzom publikowanym w sieci.

Wszyscy wiedzą, że czytałam takie niepochlebne komentarze na mój temat: że jestem za gruba, że wyglądam na mamę Zenka i postanowiłam wziąć się za siebie

– powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Celebrytka musiała zmienić swój tryb życia i postawiła na aktywność fizyczną. Okazuje się, że gwiazda poradziła sobie bez profesjonalnej pomocy.

Zaczęłam ćwiczyć, jeździć na rowerze, na rolkach. Nie robiłam tego z trenerem. Kiedyś ćwiczyłam, jak byłam dużo młodsza, bo kiedyś ważyłam bardzo malutko, a później człowiek wchodzi w taki etap, że nic się nie chce. Ale się zmotywowałam i zaczęłam ćwiczyć. Robiłam różne lasery na ciało, bo jak się schudło, to trzeba ujędrnić to ciało. Mam nadzieję, że nie będzie efektu jo-jo

– tłumaczyła reporterom serwisu.

Zenek Martyniuk jest oczarowany przemianą żony i najwyraźniej jej pozazdrościł – planuje pójść w jej ślady i pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

Zenek jest zachwycony metamorfozą Danuty. Postanowił, że on także weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może i kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja, ale wsparcie żony na pewno będzie pomocne

– podał „Super Express”, powołując się na informatora.

Czekacie na króla disco-polo w nowym wydaniu?

RadioZet.pl/Jastrząb Post/"Super Express"

loader
Patryk Vega
12 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News