Obserwuj w Google News

Zdrójkowski o zarobkach w „Rodzince.pl”. „Jako dzieciaki zarabialiśmy grosze”

2 min. czytania
18.11.2022 16:37
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski udzielił wywiadu, w którym powrócił wspomnieniami do okresu nagrań „Rodzinki.pl”. Zdradził, czy z biegiem lat mógł liczyć na podwyżki aktorskiej gaży. Przyznał też, że obawiał się o swoją pozycję zawodową po zakończeniu serialu.

zdrójkowski-o-zarobkach-w-rodzincepl
fot. Damian Klamka/East News

Rodzinka.pl” była prawdziwym hitem Telewizji Polskiej. Miliony widzów do dziś wspomina komediowy serial TVP. Decyzja o zaprzestaniu nagrań „Rodzinki.pl” została podjęta nagle, a fani nie mieli okazji pożegnać się z ulubionymi bohaterami, oglądając specjalny, finałowy sezon serialu. Adam Zdrójkowski w wywiadzie dla Wirtualnej Polski wyznał, że wciąż otrzymuje wiadomości od obserwatorów, którzy liczą na powrót ukochanej produkcji. Opowiedział też o własnych odczuciach związanych z „Rodzinką.pl”.

Redakcja poleca

Adam Zdrójkowski o zakończeniu „Rodzinki.pl”. Ile zarabiali młodzi aktorzy serialu?

Aktor ze wzruszeniem wspominał czas nagrań serialu. Telewizyjna ekipa miała być dla niego prawdziwymi przyjaciółmi i drugą rodziną, z którą spędził całe swoje dzieciństwo. Zdrójkowski wyznał, że popłakał się, gdy usłyszał o planach zakończenia produkcji. Zapytany o zarobki aktorów „Rodzinki.pl” nie podał konkretnych stawek, ale przyznał, że zbiegiem lat mógł liczyć na spore podwyżki.

Jako dzieciaki zarabialiśmy grosze na początku serialu. Porównując do stawek późniejszych, czy stawek starszych aktorów, to to był promil

- powiedział Adam, dając znać, że wynagrodzenie rosło wraz z popularnością serialu i występujących w nim aktorów.

Zdrójkowski podkreślił, że nie obawiał się o swoją sytuację finansową po zakończeniu zdjęć, ponieważ zdążył już zakupić mieszkanie, nie był uwiązany kredytem i czuł, że jest w stanie pomóc finansowo rodzinie. Martwił się jednak o dalszą karierę i bał się, że wraz z „Rodzinką.pl” zakończy się jego przygoda z show-biznesem.

Adam mógł jednak liczyć na wsparcie rodziców. Zaczął pracować jako prezenter telewizyjny i wystąpił w kilku programach rozrywkowych. Wkrótce w kinach pojawi się nowy film z jego udziałem. W komedii „Święta inaczej” partnerować mu będzie między innymi jego była partnerka, Wiktoria Gąsiewska.