Obserwuj w Google News

Zaskoczenie w „Dzień Dobry TVN”. Widzka nagle znalazła się na wizji

2 min. czytania
24.01.2023 17:18
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry TVN” zaskoczyło fanów, ale i samych prowadzących programu. Paulina Krupińska i Damian Michałowski nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Pewna widzka niespodziewanie została gwiazdą porannego show.

zaskoczenie-w-dzień-dobry-tvn-widzka-nagle-pojawiła-się-na-wizji
fot. Pawel Wodzynski/East News

Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Nierzadko dochodzi w nich do wpadek lub nieprzewidzianych zdarzeń. Nie inaczej jest w przypadku „ Dzień dobry TVN”. Nagrywany w centrum Warszawy śniadaniowy program TVN ostatnio ponownie zaskoczył widzów. Jednym z tematów wydania było życie na blokowiskach. Fani porannego show zostali poproszeni o podzielenie się najciekawszymi wspomnieniami związanymi z mieszkaniem w bloku. Nieoczekiwanie na wizji pojawiła się widzka, która odpowiedziała na wezwanie prowadzących „DDTVN”.

Redakcja poleca

„Dzień dobry TVN”. Niespodziewany gość w programie. Kobieta zareagowała błyskawicznie

Paulina Krupińska i Damian Michałowski byli naprawdę zaskoczeni sytuacją, która miała miejsce podczas ostatniego wydania „Dzień Dobry TVN”. Wszystko zaczęło się od przedstawienia przez Oskara Netkowskiego komentarzy internautów, którzy podzielili się swoimi wspomnieniami z dzieciństwa spędzonego na blokowiskach. Jedna z fanek programu przyznała, że kiedyś wpadła z koleżanką na nietypowy pomysł. Spragnione opalenizny dziewczyny chciały być bliżej słońca, więc postanowiły wjechać na dach 10-piętrowego bloku, żeby właśnie tam się poopalać.

- Nie rekomendujemy, żeby to robić w domu i nie bierzemy za to odpowiedzialności - zapewnili gospodarze „DDTVN”.

Paulina Krupińska, która wcześniej zdradziła, że jako mała dziewczynka jeździła windą w górę i w dół, naciskając po kolei wszystkie piętra, zaczęła wyglądać przez okna przeszklonego studia. Spostrzegawcza prezenterka oznajmiła, że w sąsiednich blokach nikt się na dachach nie opala. Z kolei Damian Michałowski przyznał, że czasami widzowie wychodzą na balkony i machają ekipie „Dzień dobry TVN”.

- Jeżeli oglądacie nasz program, to pomachajcie nam, wyjdźcie na balkon - zachęciła Krupińska.

Ku zdziwieniu gospodarzy śniadaniówki na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Chwilę później jedna z kamer pokazała widzkę, która wyszła na balkon, by pozdrowić prowadzących ulubionego show TVN.

- To są nasi widzowie, fantastyczni. Kochamy jak jesteście z nami - podsumowali zaskoczeni pozytywnym odzewem fanów prowadzący „DDTVN”.

ddtvn-widzka
fot. Player (Dzień Dobry TVN)