,

Zaskakujące warunki Meghan i Harry'ego na koronację króla Karola III. Pałac jest przerażony

20.03.2023 20:03

Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Nadal nie ma pewności, czy książę Harry i Meghan Markle zjawią się na ceremonii. Zagraniczne media podały jednak, że książęca para ma wymagania wobec rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle
fot. Angela Weiss/AFP/East News

Książę Harry i Meghan Markle dyktują warunki królowi Karolowi III? Sussexowie nie mieli jeszcze dać znać, czy zjawią się na ceremonii koronacyjnej, mieli natomiast wysłać listę warunków do spełnienia. Pałac Buckingham ma się obawiać ogromnego chaosu.

Zobacz także: Harry i Meghan nie pojadą na koronację? Markle się boi

Zaskakujące warunki Meghan i Harry'ego na koronację króla Karola III. Pałac jest przerażony

Nie jest tajemnicą, że stosunki Harry'ego i Meghan z rodziną królewską są napięte. Wszystkiemu winne są niefortunne wywiady, w których książę Harry poniżał najblższych oraz książka "Spare". Nieoficjalnie mówi się o tym, że Pałac Buckingham przygotowuje się na przybycie książęcej pary, chociaż do tej pory nie potwierdzono, że zjawią się na ceremonii podczas koronacji. 

Jak podaje pudelek.pl, wszystko jest szykowane w taki sposób, jakby Harry i Meghan mieli się znaleźć wśród gości.

- Harry i Meghan są uwzględniani we wszystkich planach. Samochody, plany miejsc siedzących, aranżacje posiłków, wszystko. Nikt nie wie na pewno, czy oznacza to, że definitywnie zaakceptowali zaproszenie. Być może wszystko planowane jest na wszelki wypadek - podaje "Daily Mail".

Na jaw wyszło, że Sussexowie nie uznają się za zwykłych gości i mają swoje wymagania. "New York Post" donosi, że para oczekuje miejsc na balkonie Pałacu Buckingham. Ten przywilej został im odebrany, gdy zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków. Co ciekawe, koronacja króla Karola III zbiega się z urodzinami jego wnuka, Archiego. Harry i jego żona oczekują, że rodzina zaangażuje się i poświęci maluchowi sporo uwagi. Czy tak będzie? Dowiemy się w maju.

Kiedy odbędzie się koronacja króla Karola III?

Pałac Buckingham ogłosił, że koronacja odbędzie się w sobotę 6 maja 2023 roku. Ceremonia koronacyjna będzie miała miejsce w Opactwie Westminsterskim w Londynie i będzie prowadzona przez arcybiskupa Canterbury.

loader

Zobacz także: Twórcy "The Crown" przypomną głośny skandal z udziałem księcia Harry'ego. O tym będzie głośno

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Daily Mail/New York Post

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się