Obserwuj w Google News

Zaskakujące doniesienia o Dowbor: dostała zaproszenie na Telekamery, ale nie przyszła?

2 min. czytania
31.05.2023 23:09
Zareaguj Reakcja

Po tym, jak "Nasz nowy dom" otrzymał Telekamerę, nieobecna na evencie Katarzyna Dowbor podziękowała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, podkreślając, że nie było jej dane zrobić tego osobiście. Z najnowszych informacji wynika jednak, że zaproszenie na galę dostała. Głos zabrali organizatorzy wydarzenia.

Katarzyna Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

W minionym tygodniu fanów Katarzyny Dowbor zaskoczyły wieści o tym, że ich ulubiona prezenterka nie została zaproszona na gale Telekamer, gdzie statuetkę dostał program "Nasz nowy dom", którego prowadzącą prezenterka była przez dziesięć lat. Co więcej, nawet podczas odbierania nagrody w stronę wieloletniej gwiazdy programu nie padły żadne słowa. Dotąd ona sama informowała, że nie była na event zaproszona. Wystosowała także swoje własne podziękowania za statuetkę w mediach społecznościowych. Teraz w mediach pojawiły się nowe informacje, które rzucają na sprawę nieco inne światło. Czy Katarzyna Dowbor zaproszenie na gale Telekamer 2023 dostała, ale z niego nie skorzystała?

Katarzyna Dowbor była zaproszona na galę Telekamer? Organizator zabrał głos

Krótko po tym, jak Telekamera powędrowała do reprezentantów ekipy programu "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor zamieściła w sieci własną wiadomość dla widzów, informując w swoim wpisie, że "nie dano jej szansy osobistego podziękowania" podczas gali, dlatego robi to właśnie poprzez media społecznościowe. Internauci byli tym faktem bardzo rozgoryczeni i na Edwarda Miszczaka znowu poleciały gromy. Teraz jednak okazuje się, że mogło być nieco inaczej. Głos zabrał organizator, który podkreśla, że prezenterka "Nasz nowy dom" zaproszenie dostała.

Redakcja poleca

Jak informuje "Plotek", Agnieszka Winiarska z biura prasowego telewizji Puls, która transmitowała wydarzenie, potwierdziła z organizatorem, wydawnictwem Bauer, że Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie.

Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer — organizator plebiscytu Telekamer. Potwierdziłam z wyd. Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę — przekazał serwis.

Dziennikarze "Plotka" skontaktowali się również z samym organizatorem, by spytać o formę zaproszenia. Jak się okazuje, była to korespondencja e-mailowa, przesłana na adres managementu prezenterki.

Czy możliwe jest, by zaproszenie zostało nieopatrznie pominięte, niezauważone lub przez pomyłkę nie dotarło do adresatki? Serwis zwrócił się z pytaniem do przedstawicieli Katarzyny Dowbor, ale nie otrzymał odpowiedzi. Również w mediach społecznościowych była prezenterka "Nasz nowy dom" na temat pojawiających się doniesień głosu nie zabrała.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS