Obserwuj w Google News

Mistrz tańca i biznesu Stefano Terrazzino uczy gotować. Lekcja tylko dla wybranych

2 min. czytania
26.06.2023 19:36
Zareaguj Reakcja

Stefano Terrazzino ma już na głowie kilka biznesów i jak się okazuje – podjął się kolejnego. Tancerz poszerzył swoja ofertę usług o pokazy tańca i gotowania. Uwaga – takie przyjemności tylko dla wybranych. Dlaczego? Chodzi o cenę.

Mistrz tańca i biznesu Stefano Terrazzino uczy gotować. Lekcja tylko dla wybranych
fot. Jerzy Dudek/East News

Stefano Terrazzino został chyba jedną z największych tanecznych gwiazd wypromowanych przez znane wszystkim show „ Taniec z Gwiazdami”. Włoch świetnie odnalazł się w polskiej rzeczywistości, bo oprócz występów w programie para się kilkoma innymi biznesami. Portal ShowNews.pl prześwietlił tancerza i jak się okazało, Terrazzino ma wiele do zaoferowania.

Zobacz też:  Straciła szansę na posadę w Polsacie. Nie chcą jej w „Tańcu z Gwiazdami”

Wszystkie biznesy Stefano Terrazzino. Taniec, gotowanie i lody

Jak donosi wcześniej wspomniany portal, Terrazzino w KRS-ie ma zgłoszonych kilka biznesów. Znany Włoch ma co robić, bo zarejestrował działalności zajmujące się: restauracjami i innymi stałymi placówkami gastronomicznymi, produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych, pośrednictwem turystycznym, organizacją turystyki, pozaszkolnymi formami edukacji artystycznej, wystawianiem przedstawień artystycznych, wspomaganiem wystawiania przedstawień artystycznych i produkcją lodów.

Wszystkie swoje umiejętności gwiazdor połączył w jedno i tak powstały warsztaty z gotowania, tańca i kultury sycylijskiej.

- Stefano z temperamentem podchodzi nie tylko do śpiewu lub tańca – świetnie sprawdza się również w roli kucharza! Proponujemy warsztaty kulinarne, które są połączone z koncertem oraz pokazem tanecznym. Wówczas obok Stefano prezentuje się także Włoch Marco Ghia – czytamy na stronie Stefano Terrazzino.

Redakcja poleca

Ile zarabia Stefano Terrazino? Kwota może zwalić z nóg

Jak donosi portal ShowNews.pl w ofertach agencji artystycznych zajmujących się pośrednictwem między organizatorami imprez a gwiazdami, Terrazzino ma najdroższą ofertę. Za niestandardowy pokaz kulinarno-taneczny trzeba zapłacić aż 30 tysięcy złotych.

I pomimo zaporowej ceny, biznes póki co ma całkiem niezłe wzięcie. Z terminarza na stronie tancerza wynika, że takich imprez zamkniętych może poprowadzić nawet kilka w miesiącu. Z resztą – wystarczyłaby jedna, by bez problemu się utrzymać przez kolejne 30 dni. Licząc jeszcze dochody z lodziarni i innych aktywności gwiazdora – uzdolniony Terrazzino raczej nie ma na co narzekać.

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News