Obserwuj w Google News

Zaginął 16-letni brat influencerki. Policja wszczęła poszukiwania

2 min. czytania
14.11.2023 10:51
Zareaguj Reakcja

Gabriela Orzechowska, znana w sieci pod pseudonimem Inchidris, poinformowała o zaginięciu swojego brata, Natana Werkowskiego. 16-latek wyszedł z domu 13 listopada. Nie skontaktował się z rodziną, nie ma przy sobie dokumentów. Policja prowadzi poszukiwania.

Zaginął Natan Werkowski, brat Inchidris
fot. screen Instagram inchidris

Inchidris obserwuje na Instagramie 162 tys. osób, a na TikToku ponad 900 tys. internautów. Teraz tak ogromne zasięgi mogą jej pomóc. Gabriela Orzechowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o zaginięciu brata, 16-letniego Natana. Apel wystosowały też grupy i strony traktujące o zaginięciach i poszukiwaniach osób. 13 listopada o 11:00 nastolatek wyszedł z domu w Kętrzynie. Od tamtej pory nikt go nie widział.

Zobacz także:  Szczegóły pogrzebu Patrycji Widery. Będzie transmisja z uroczystości

Zaginął Natan Werkowski, brat influencerki Inchidris

13 listopada wieczorem na TikToku Inchidris pojawiło się nagranie, na którym influencerka prosi internautów o pomoc. Przekazała, że tego samego dnia zaginął jej brat – Natan Werkowski wyszedł z domu o 11:00 i nie skontaktował się z bliskimi. 16-latek nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów.

Wiele wskazuje na to, że Natan Werkowski pojechał pociągiem lub autobusem do Poznania. Chłopak ma przy sobie plecak średniej wielkości. Może nie mieć kurtki. 16-latek ma 180 cm wzrostu, krótkie blond włosy i jasne oczy.

Inchidris przekazała, że policja jest powiadomiona. Pokazała kilka zdjęć swojego brata i poprosiła o odzew każdego, kto zauważy 16-latka na swojej drodze. Rozpowszechnianie informacji o zaginionym również jest potrzebne – internauci niejednokrotnie pokazali, że mają siłę.

Redakcja poleca

- Potwierdzam, że takie zgłoszenie zostało przez nas przyjęte. Trwają czynności zmierzające do odnalezienia tego chłopca – przekazała asp. Ewelina Piaścik, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, w rozmowie z „Super Expressem”.

Źródło: Radio ZET/TikTok/Facebook

Nie przegap