Obserwuj w Google News

Wystąpił w „Top Model”, teraz reklamuje gadżety erotyczne. Korzysta ze sławy?

2 min. czytania
24.01.2023 15:30
Zareaguj Reakcja

Jeden z finalistów „Top Model” korzysta z pięciu minut sławy. Media aż huczą o tym, że jego twarz widnieje na stronie internetowej jednego ze sklepów z zabawkami dla dorosłych. Kariera Aleksandra Muzheiko nabiera rozpędu?

Top Model Aleksandr Muzheiko
fot. screen Instagram aleksandrmuzheiko

Aleksandr Muzheiko po udziale w „Top Model” w 2016 roku nie stał się światową czy chociażby krajową gwiazdą modelingu. Uczestnicy show TVN dzięki swojej rozpoznawalności dość często otrzymują osobliwe oferty od różnorakich firm. Finalista programu postanowił wykorzystać okazję i przykuwa wzrok odwiedzających stronę z gadżetami erotycznymi. Stanie się wziętym influencerem?

Zobacz także:  Byłe uczestniczki "Top Model" chcą mieć dziecko. Planują ciążę z in vitro

Finalista „Top Model” reklamuje sklep z erotyką

Aleksandr Muzheiko jest dobrze znany widzom TVN. W 2016 roku brał udział w „Top Model” - został stamtąd wyrzucony za nieodpowiednie zachowanie. Wybuchła wtedy tzw. „afera sutkowa”.

Uczestnik podczas przejścia po wybiegu otrzymał polecenie, aby pokazał, jaki jest naprawdę. Wtedy Muzheiko wykonał gest, który nie został „doceniony”, a modelowi zarzucono brak szacunku do jury. Poszło o polizanie palca i złapania się za sutek.

Aleksandr Muzheiko na fali rozpoznawalności postanowił wziąć udział w Fame MMA 11. Widzowie mogli go również oglądać w „Warsaw Shore”. Wielki przegrany „Top Model” szukał też szczęścia w „Love Island”. Wraz z Angeliną wygrał program, jednak pod koniec 2022 roku para się rozstała.

Redakcja poleca

Teraz najwidoczniej nadszedł czas na kolejne odcinanie kuponów. Sasha reklamuje swoją twarzą gadżety erotyczne. Na stronie sklepu można zobaczyć jego zdjęcia oraz ręczny podpis będący rekomendacją biznesu.

Nie tylko uczestnik „Top Model” został zachęcony do reklamy sklepu. W kampanii udział wzięli również zwyciężczyni 3. edycji "Top Model", Magdalena Lubacz, czy też Wojtek Gola – włodarz Fame MMA oraz uczestnik „Warsaw Shore”.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS