Obserwuj w Google News

Wyciekła prawda o relacji Cichopek i ukochanej Hakiela. Toż to szok

2 min. czytania
10.11.2022 13:13
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek, jak wszyscy zdążyli zauważyć, układa sobie życie z Maciejem Kurzajewskim. Opuszczony Marcin Hakiel długo nie był sam. Kwitnie jego relacja z tajemniczą Dominiką. Wiadomo, że dzieci z sympatią podchodzą do nowej lubej tancerza, jednak co na to gwiazda TVP? Panie wkroczyły na wojenną ścieżkę?

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel
fot. Tomasz Urbanek/East News

Katarzyna Cichopek zraniła Marcina Hakiela – tancerz nie ukrywał, że sytuacja go przerosła i korzystał nawet z pomocy terapeuty. Przez internet poznał Dominikę, która pomaga mu uleczyć złamane serce. Sama również ma dzieci, a pociechy pary mają się ze sobą świetnie dogadywać. Jak się okazuje, Kasia Cichopek nie jest zazdrosna o nową kobietę byłego partnera, wręcz przeciwnie. Szok?

Zobacz także:  Cichopek w ciąży? „Ojcem Kurzajewski”

Katarzyna Cichopek dogaduje się z ukochaną Marcina Hakiela

„Plotek”, na podstawie rozmowy z informatorem z otoczenia Kasi Cichopek donosi, że gwiazdka TVP poznała już ukochaną Marcina Hakiela. Nie jest zazdrosna i nie wbija nikomu szpili – panie mają dobrze się dogadywać i nie ma między nimi niesnasek czy pretensji.

Dominika ma nawet dogadywać z Kasią Cichopek terminy wyjazdów jej dzieci. Przypomnijmy, że była już para zdecydowała się na opiekę naprzemienną – Helena i Adam jeden tydzień spędzają u taty, drugi u mamy.

- Aktorka mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika, jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna – powiedział w rozmowie z „Plotkiem” tajemniczy informator.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek ma dobre zdanie o Dominice i cieszy ją, że ta nie chce żyć na świeczniku. Woli poświęcać czas Marcinowi Hakielowi i rodzinie.

- Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach – czytamy.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska