Zamknij

Wróżka przepowiada przyszłość królowi Karolowi III. Zobaczyła „incydent, skandal”

09.09.2022 16:17

Książę Karol po śmierci królowej Elżbiety II z racji sukcesji automatycznie stał się królem. Przez dekady czekał na ten tytuł – w wieku 73 lat w końcu przejął władzę. Co go czeka i jak się sprawdzi w nowej roli? W karty zajrzała wróżka Anna Kempisty i nie ma dobrych wiadomości.

Anna Kempisty Król Karol III
fot. screen Instagram anna.kempisty, DANIEL LEAL/AFP/East News

Najstarszy syn królowej Elżbiety II, Karol, który od momentu jej śmierci nazywany jest królem Karolem III, nieprędko doczeka się oficjalnej koronacji. Nie mówi się tutaj o tygodniach, a raczej o miesiącach. Sama Elżbieta II przyjęła koronę dopiero po 17 miesiącach od śmierci ojca, Jerzego VI.

Jakim królem będzie Karol III? „Fakt” zapytał o to wróżkę i tarocistkę, Annę Kempisty. Niestety, panowanie syna Elżbiety II może odbić się sporą czkawką dla rodziny królewskiej. Szykuje się skandal i incydent, o którym prędzej czy później i tak dowie się opinia publiczna.

Zobacz także: To nagranie z królową Elżbietą II podbiło serca milionów ludzi [WIDEO]

Król Karol III wywoła skandal?

- Pierwsze, co się pokazuje w kartach, to jakiś incydent, skandal. Mówiąc wprost: Karol wywinie jakiś numer. Niegodny nawet nie króla, arystokraty, ale w ogóle osoby na pewnym poziomie. Nie wiem, w jakim stopniu to będzie oficjalne, a w jakim pozostanie w wąskim kręgu i zostanie zamiecione pod dywan. Prędzej czy później ten incydent i tak wypłynie. Oczywiście, to król Karol III będzie bohaterem i „autorem” tego skandalu – powiedziała „Faktowi” Anna Kempisty.

Dodała, że jego rządy będą zasadniczo źle oceniane, a co więcej, czeka go sporo wpadek. Mimo narzucanej i kontrolowanej etykiety nie da się jednak uniknąć pewnych rzeczy.

Jak mówi Anna Kempisty, syn Elżbiety II to „trochę taka sierota boża”. Do panowania i reprezentowania rodziny królewskiej „raczej średnio pasuje”. Karty jasno pokazują, że nie prześcignie zmarłej monarchini sukcesami we władaniu królestwem.

- Matki to on nie prześcignie. To w ogóle nie ma mowy, nawet do pięt jej nie dorasta. Nie zrobi niczego przez ten krótki czas, bo wiadomo, że 70 lat panowania nie doczeka. Niczego tak naprawdę nie uczyni. Nie zrobi niczego spektakularnego, ważnego, czy nawet ciekawego, żeby choć na krótko zapisać się w historii czymś fantastycznym, pięknym. Nie, tego w kartach nie ma. Podsumowując: Karol III się nie popisze, delikatnie mówiąc – przewiduje wróżka.

RadioZET.pl/Fakt.pl

loader
Królowa Elżbieta II
13 Zobacz galerię
fot. Instagram/@royalfamily/screen