Obserwuj w Google News

Wpadka pogodynki "Dzień dobry TVN". Mało nie wywinęła orła

1 min. czytania
03.10.2023 21:52
Zareaguj Reakcja

Pogodynka Żaneta Rosińska zaliczyła wpadkę podczas relacji na żywo w "Dzień dobry TVN". Prezenterka chciała popisać się skokami na trampolinie, ale coś poszło nie tak. Nagranie wideo z upadkiem Rosińskiej trafiło do sieci. 

Wpadka Żanety Rosińskiej w "Dzień dobry TVN"
fot. Instagram:@dziendobrytvn (screen)

Wpadki i nieoczekiwane zdarzenia są nieodłącznym elementem programów na żywo. Wiedzą coś o tym prezenterzy śniadaniówek. Ostatnio niefortunna sytuacja przytrafiła się Żanecie Rosińskiej, pogodynce z  "Dzień dobry TVN".

Redakcja poleca

Żaneta Rosińska przewróciła się podczas relacji w "Dzień dobry TVN" 

W jednym z ostatnich wydań porannego show widzowie byli świadkami groźnie wyglądającego upadku. Przeprowadzająca relację z parku rozrywki w Ułężu Żaneta Rosińska nagle przewróciła się na trampolinie. Mało brakowało, a wypadłaby poza siatkę i uderzyła o twardy grunt. Do tego, gdy wstawała, spadł jej z głowy kapelusz. 

Nagranie wideo z wpadką Żanety Rosińskiej w "Dzień dobry TVN" trafiło na Instagram i wywołało niemałe poruszenie w komentarzach. Na szczęście prezenterce nic się nie stało, a swoje niezdarne akrobacje pogodynka skwitowała żartem. 

- Telewizji na żywo wszystko może się wydarzyć. Obiecuję, że więcej fikołków już nie wywinę, ale jak sami Państwo widzą, prezenterzy pogody to prawie jak kaskaderzy - powiedziała Żaneta Rosińska. 

Nie przegap
Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo