Obserwuj w Google News

Wpadka Lewandowskiej. Chciała wesprzeć męża, zaliczyła wtopę

1 min. czytania
24.11.2022 16:59

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę w związku z mundialem w Katarze. Żona Lewandowskiego chciała wesprzeć męża, komentujący wyłapali błędy.

Anna Lewandowska
fot. Grzegorz Michalowski/East News

Anna Lewandowska podobnie jak kibice z całej Polski trzymała kciuki za swojego męża podczas meczu z Meksykiem. 34-latka miała okazję pojawić się w Katarze osobiście i pocieszyć ukochanego po bezbramkowym remisie.

Wpadka Anny Lewandowskiej. Chciała wesprzeć męża, zaliczyła wtopę

Oprócz osobistego wsparcia partnerka Lewandowskiego nie zapomniała również o mediach społecznościowych, gdzie także okazała żywe zainteresowanie mundialem. Lewa tradycyjnie pokazała się w koszulce męża z dziewiątką na plecach.

Redakcja poleca

Żonę Lewandowskiego obserwuje na Instagramie niemal 5 milionów ludzi. Wszyscy mieli okazję podziwiać 34-latkę pozującą na tle zachodzącego słońca w koszulce Lewandowskiego i dżinsowych dzwonach. We wpisie influencerki nie zabrakło jednak błędów.

Lewandowska z błędami na Instagramie. Co napisała pod zdjęciem?

Lewandowska tuż przed meczem Polska - Meksyk zaliczyła wpadkę. 34-latka użyła pod zdjęciem jedynie dwóch hasztagów i niestety w obu popełniła błąd. Zamiast #worldcup2022 umieściła napis #wordlcup2022, #fifaworldcup2022 zamieniła na #fifworldcup2022.

Niedopatrzenie co prawda nie miało wpływu na wynik meczu, jednak mogło zaburzyć statystyki wyświetleń posta Lewandowskiej. Chociaż od publikacji mija już kolejny dzień, 34-latka nadal nie poprawiła rażących w oczy błędów.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE