Obserwuj w Google News

Wpadka dziennikarki TVN24. Zapomniała, co prowadzi. "Boże, co ja mówiłam?"

2 min. czytania
01.07.2023 19:48
Zareaguj Reakcja

Magda Łucyan z TVN24 zaliczyła zabawną wpadkę w programie "Rozmowy o końcu świata". Dziennikarka nagle zapomniała tytułu swojego autorskiego cyklu, który prowadzi od dwóch lat. Potem żartobliwie skomentowała scenę na Instagramie. 

Wpadka Magdaleny Łucyan w TVN24
fot. Instagram:@magda_lucyan

Zabawna wpadka przytrafiła się dziennikarce TVN24. Znana z "Faktów" Magda Łucyan prowadziła "Rozmowy o końcu świata", lecz pod koniec programu nagle przerwała wypowiedź. Przez moment zrobiło się niezręcznie, ponieważ prezenterka próbowała przypomnieć sobie standardową formułkę wygłaszaną na zakończenie audycji. Okazało się, że po wielu miesiącach przerwy miała z tym niemały problem. 

Redakcja poleca

Magda Łucyan z TVN24 zaliczyła wpadkę w programie

W cyklu "Rozmowy o końcu świata" Magda Łucyan skupia się na tematach związanych z ochroną środowiska i zmianami klimatycznymi. W ostatnim wydaniu programu dziennikarka dyskutowała z gośćmi o budzącej kontrowersje wycince drzew w Puszczy Karpackiej. W trakcie pożegnania nagle wybiła się z rytmu. 

- To był program "Rozmowy o końcu świata", czyli program, w którym... Jeszcze raz. Zapomniałam, co to za program. Boże, co ja zawsze mówiłam? Tyle miesięcy przerwy... - powiedziała zakłopotana przy gościach. 

Ubawiona własną wpadką Magda Łucyan zdecydowała się udostępnić nagranie na swoim profilu. - Powroty bywają ciężkie. Tylko dystans nas uratuje - skomentowała feralny fragment. 

Magda Łucyan wróciła do TVN24 po porodzie 

Magda Łucyan to reporterka "Faktów" TVN, zajmująca się tematyką polityczną, społeczną i klimatyczną. Razem z Katarzyną Górniak zrealizowała reportaż "Taka twoja uroda" o problemach kobiet chorujących na endometriozę w Polsce. Dokument został nagrodzony na World Media Festival w Hamburgu. Dziennikarka sama od wielu lat zmaga się z endometriozą. O swoim leczeniu i indolencji systemu opieki zdrowotnej wielokrotnie opowiadała w mediach społecznościowych. Mimo choroby 32-letniej dziennikarce udało się zajść w upragnioną ciążę. W lutym 2023 roku Łucyan powiadomiła o narodzinach córki. Niedawno wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim i ponownie poprowadziła cykl "Rozmowy o końcu świata" w TVN24. 

Zobacz także: Prowadzący PNŚ "puścili pawia". Zaskakująca scena w programie na żywo