Obserwuj w Google News

Wpadka Andrzeja Chyry w TVN. Syn wykrzyczał, że ojciec jest najgorszy!

2 min. czytania
30.01.2023 13:08
Zareaguj Reakcja

Andrzej Chyra w poniedziałkowym wydaniu „Wstajesz i wiesz” w TVN24 zaliczył wpadkę. Jego wejście na żywo zostało nieoczekiwanie zakłócone przez syna. Padły słowa, które zabolałyby niejednego rodzica.

Andrzej Chyra
fot. screen Facebook Szkło Kontaktowe TVN24

Andrzej Chyra w poniedziałkowy poranek połączył się na krótko z prowadzącym program TVN24 „Wstajesz i wiesz” Robertem Kantereitem. Tematem był WOŚP i to, co aktor wystawił na licytację. Jednak to nie widmo wspólnego rejsu przyciągnęło uwagę widzów oraz internautów.

Zobacz także:  Magdalena Ogórek znika z TVP. Prezenterka trafiła do szpitala

Andrzej Chyra zaliczył wpadkę w TVN24. Syn przerwał transmisję

Andrzej Chyra dołączył do grona artystów, którzy zaangażowali się w dorzucenie swojej cegiełki dla WOŚP. W tym roku Orkiestra zbiera środki na walkę z sepsą. Aktor zaoferował wspólny rejs statkiem po Wiśle szlakami Marka Piwowskiego lub po Zatoce Puckiej.

W momencie publikacji artykułu cena za wspólny rejs wynosi już 7100 zł. Aukcja kończy się 10 lutego, a 16 osób walczy o wygraną. W zeszłym roku aktor wystawił na licytację posprzątanie mieszkania zwycięzcy. Tym sposobem na konto WOŚP wpłynęło 42 700 zł.

- Pomyślałem, że równie atrakcyjne może być przepłynięcie przekopem Mierzei Wiślanej… - zaczął mówić w TVN24 Andrzej Chyra, a za jego plecami momentalnie pojawił się syn i zaczął machać do kamery. Najgorsze dopiero miało się wydarzyć.

Redakcja poleca

Aktor przeprosił za nieoczekiwane wtargnięcie syna, ale pod koniec łączenia widzowie usłyszeli coś szokującego. Andrzej Chyra wyprosił dziecko z pomieszczenia, na co młodzian odkrzyknął:

- Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie! - usłyszeli widzowie. Artysta nazwał całe zajście „rodzinnym nieporozumieniem”.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS