Obserwuj w Google News

Wojewódzki "przyłapał" Barona na Tinderze? Stanowcza reakcja Sandry Kubickiej

3 min. czytania
28.09.2023 19:07
Zareaguj Reakcja

Przed rokiem związek Barona i Sandry Kubickiej miał borykać się z kłopotami, a relacja pary — zgodnie z doniesieniami mediów — była skomplikowana. Teraz niespodziewanie Kuba Wojewódzki zażartował z artysty, sugerując, że pojawia się na Tinderze. Co na to Sandra Kubicka?

Kuba Wojewódzki zadrwił z Barona
fot. VIPHOTO/East News/Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Aleksander Baron z Afromental od dawna ma łatkę kochliwego, czego powodem są jego liczne, burzliwe i dość krótkie medialne związki — m.in. z Blanką Lipińską czy Julią Wieniawą. Od dłuższego już czasu gwiazdor jest związany z Sandrą Kubicką i zdaje się, że ich związek kwitnie. Modelka przekonuje, że nie ma zamiaru wybiegać w przyszłość i po prostu cieszy się tym, co jest "tu i teraz". To nie wydaje się być dziwne, szczególnie że przed rokiem w sieci krążyły pogłoski o tym, że związek Kubickiej i Barona to przeszłość. Gwiazdor niemal przestał pojawiać się na Instagramie modelki, co wywołało wiele pytań. Ostatecznie para znów zaczęła pokazywać się publicznie, co uśpiło przykre plotki. Niespodziewanie Kuba Wojewódzki zażartował z muzyka Afromental na temat jego bywania na Tinderze. Reakcja Sandy Kubickiej jest wymowna.

Sandra Kubicka odpowiada na zaczepkę Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki wiele razy był krytykowany za swoje osobliwe poczucie humoru. Ostatnio został skrytykowany za żarty o randkowaniu z dużo młodszymi od siebie kobietami. Tym razem dopiekł Sandrze Kubickiej i Baronowi. Po jego niedawnym wpisem, w którym zażartował, że w 1983 roku nie był jeszcze świadom, że część jego przyszłych partnerek jeszcze się nie urodziła, jedna z internautek dodała komentarz, że prezenter śnił się razem z Lechem Wałęsą i Alkiem Baronem. Wtedy dziennikarz odpowiedział, wyśmiewając muzyka Afromental: "Baron to ten, co wędruje pomiędzy Tinderem a TVP?".

Na łamach Jastrząb Post pojawiła się krótka wypowiedź Sandry Kubickiej, która została zapytana o te właśnie słowa Wojewódzkiego. Nie kryła zaskoczenia i skwitowała, że jest to mało eleganckie z jego strony. "Ominęło nas to, bo jesteśmy zajęci nagrywaniem wspólnego, nowego programu telewizyjnego. Dziękuję za informację na temat mało eleganckiej wypowiedzi kolegi z branży" - stwierdziła modelka.

Redakcja poleca

Jak widać z jej reakcji, takie komentarze postronnych osób wcale jej nie ruszają. Sama doskonale wie, jak układa się jej relacja, o czym zresztą nie omieszkała przypomnieć, zdradzając, że bardzo się kochają.

"Ja nigdy nie mówię, że coś jest na całe życie, pomimo że jest mi to wsadzane do ust. Czytałam artykuły, że ja mówię o Alku, że to jest miłość do końca życia. Nigdy tak nie powiedziałam. Ja nie jestem niczego pewna. Dzisiaj kochamy się bardzo, jesteśmy ze sobą, wspieramy się, ale może się coś wydarzyć za tydzień, za miesiąc i co wtedy? Ja nie myślę aż tak do przodu. Raczej jestem bardzo wdzięczna tu i teraz - i dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa z Alkiem" - podsumowała. A Wojewódzkiemu życzyła "więcej miłości i mniej uszczypliwości".

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER