Obserwuj w Google News

Wojewódzki ma żal do Chylińskiej i Foremniak? „Nie wierzę w lojalność”

2 min. czytania
16.03.2023 12:09

Kuba Wojewódzki gorzko wypowiedział się o jego koleżankach z show „Mam talent!”. Dziennikarz zarzucił gwiazdom TVN, że są nielojalne. Zdaniem gwiazdora nie dotrzymały obietnicy i solidarnie nie zrezygnowały razem z nim z udziału w popularnym programie.

wojewódzki-ma-żal-do-chylińskiej-i-foremniak-nie-wierzę-w-lojalność
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/East News

Kuba Wojewódzki gościł ostatnio w swoim programie Roksanę Węgiel i Piotra Gąsowskiego. Młoda piosenkarka promowała swoją nową płytę. Odpowiedziała też na pytanie, czy jej chłopak jest z nią dla pieniędzy i przedstawiła swoje stanowisko odnośnie prawa do aborcji. Były prezenter Polsatu mówił z kolei o końcu pracy przy show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Gąsowski miał zrezygnować z udziału w programie po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej. Jego lojalność względem przyjaciółki wywołała falę wspomnień u Wojewódzkiego, który wyznał, że w podobnej sytuacji nie mógł liczyć na Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak. Czy dziennikarz ma żal do koleżanek?

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki gorzko o Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak

Aktorka i piosenkarka towarzyszyły „królowi TVN” w programie „ Mam talent!”. Cała trójka zasiadała w jury, jednak przygoda Wojewódzkiego z show skończyła się wiele edycji temu. Zdaniem gwiazdora, gdy podjął decyzję o odejściu z „Mam talent!”, Chylińska i Foremniak zapowiedziały, że także opuszczą panel jurorski. Tak się jednak nie stało.

- Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent!”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność! - grzmiał Kuba.

Piotr Gąsowski utrzymywał jednak, że w przypadku jego przyjaźni z Katarzyną Skrzynecką, sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej.

- Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię - powiedział, nawiązując do zwolnienia Skrzyneckiej z „ Tańca z Gwiazdami”. Wtedy TVN postanowił wymienić ją na Nataszę Urbańską.

Zobacz także: Skrzynecka smutno o zwolnieniu z „TzG”. Była w szóstym miesiącu ciąży

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak od lat pozostają stałym elementem programu „Mam talent!”. Na przestrzeni lat za stołem jurorskim wspierał je nie tylko Kuba Wojewódzki, ale też Robert Kozyra, Agustin Egurrola i Jan Kliment. Swego czasu z prowadzenia programu zrezygnował Szymon Hołownia. Wtedy obok Marcina Prokopa zaczął pojawiać się Michał Kempa, jednak on też szybko pożegnał się z produkcją.

Powody odejścia Wojewódzkiego z „Mam talent!” są nieznane. Nieoficjalnie mówi się, że obawiał on się zmęczenia widzów jego osobą. Zaczął bowiem być jurorem w show „ X-Factor”. Później pojawił się także w „Małych gigantach” i powrócił do jury „Mam talent!” w odcinku finałowym jubileuszowej edycji show TVN.

wojewódzki-chylińska-foremniak1
fot. VIPHOTO/East News
wojewódzki-chylińska-foremniak2
fot. MATEUSZ JAGIELSKI/East News