Obserwuj w Google News

Wiśniewski podziękował fanom za wsparcie. Jak czuje się jego mama?

2 min. czytania
19.01.2023 20:40
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski wzruszył fanów apelem o pomoc dla swojej mamy, która niezwłocznie potrzebowała krwi o bardzo rzadkiej grupie. Kobieta przeszła już potrzebną operację, a wokalista poinformował wspierających go obserwatorów o stanie swojej rodzicielki. Podziękował też za pomoc i liczny odzew internautów.

Michał Wiśniewski
fot. Piotr Zagiell/East News

Michał Wiśniewski słynie nie tylko z oryginalnej barwy głosu i częstej zmiany partnerek, z którymi doczekał się już pięciorga pociech, ale także aktywnej działalności charytatywnej. Gwiazdor od ponad 20 lat odwiedza domy dziecka na terenie całej Polski, gdzie wciela się w rolę świętego Mikołaja w ramach akcji „Wiśnia dzieciom”.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski padł ofiarą oszustwa. Żona wokalisty interweniuje

Michał Wiśniewski poprosił fanów o pomoc dla mamy. Trafiła do szpitala

Tym razem to lider zespołu Ich troje potrzebował pomocy – zaapelował do internautów o ratowanie jego mamy, która przebywa w placówce medycznej i oczekuje na operację.

- Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona

 – mówił na instagramowym nagraniu nie kryjąc poruszenia.

Niestety okazało się, że Michał Wiśniewski nie może zostać dawcą krwi z powodu przebytego nowotworu i leczenia się na łuszczycę. Fani jednak nie zawiedli, a odzew na prośbę piosenkarza był ogromny.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski dziękuje internautom. Jego mama jest już po operacji

19 stycznia 2023 roku Grażyna Wiśniewska przeszła niezbędną operację, a Wiśniewski postanowił przekazać pomocnym fanom informacje o jej stanie zdrowia.

Dziękuję za troskę. Na razie mama jest na sali wybudzeniowej także proszę dać nam czas

— powiedział w rozmowie z „Plejadą”.

Podziękował też za ogrom wsparcia, jakie otrzymał od osób, które przekazały krew i deklarowały chęć pomocy oraz podnosiły lidera Ich Troje na duchu w tych trudnych dla niego chwilach.

Drodzy państwo bardzo serdecznie dziękuję za wczorajszy odzew. To było bardzo miłe i dało mi całą masę pozytywnej energii. Jestem pierwszy raz w takiej potrzebie. Bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć

– wyznał Michał Wiśniewski na swoim instagramowym profilu.

Życzymy jego rodzicielce dużo zdrowia!

RadioZet.pl/"Plejada"

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS