Obserwuj w Google News

Gwiazda Polsatu pokazała, co musi zasłaniać przed kamerami. "To jakaś paranoja" [WIDEO]

2 min. czytania
31.05.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Wioleta Wramba znana "Wydarzeń" Polsatu pokazała kulisy swojej pracy. Internauci nie kryli oburzenia faktem, że stacja wymaga od dziennikarki zasłaniania istotnego elementu jej wyglądu. W sieci pojawiły się niepochlebne komentarze. 

Wioleta Wramba
fot. screen: Instagram @wioleta_wramba

Wiloeta Wramba to popularna polska prezenterka, którą doskonale kojarzą widzowie Polsatu. Dziennikarkę mogliśmy oglądać w programach Polsat News, a w marcu 2023 roku została prezenterką "Wydarzeń". Poza pracą w telewizji jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami życiem zawodowym i osobistym. Kilka dni temu pojawiła się na TikToku i postanowiła zdradzić internautom kulisy swojej pracy. W opublikowanym filmie widzimy między innymi, jak musi przygotowywać się do pracy przed kamerą. Okazuje się, że nie może pokazać w Polsacie ważnego elementu swojego wyglądu.

Wioleta Wramba pokazała kulisy pracy w Polsacie. Prezenterka musi ukrywać ciało?

Wioleta Wramba opublikowała na swoim profilu na TikToku krótki film, w którym widzimy, jak przygotowuje się do pracy przed kamerami.

- Tym filmem witam się z państwem na TiKtoKu. Dzień dobry, na start takie behind the scenes, czyli po naszemu telewizja od kuchni - napisała.

Wioleta pokazała, jak charakteryzatorka ukrywa jeden z tatuaży prezenterki, znajdujący się na klatce piersiowej. Rzeczywiście, kosmetyki działają cuda i przed kamerą Wioleta wygląda, jakby jej ciało nie zostało ozdobione tuszem. Część internautów po obejrzeniu filmu dała upust swojemu niezadowoleniu. Podkreślano, że zmuszanie prezenterki do ukrywania tatuażu to wyraz zacofania.

Redakcja poleca

Wioleta Wramba z "Wydarzeń" Polsatu musi ukrywać tatuaże. Internauci oburzeni

Pod postem Wiolety Wramby pojawiło się wiele komentarzy osób, których zdaniem w tatuażach nie ma niczego złego i nie powinny być piętnowane i ukrywane przed okiem kamer.

- 2023 roku, a trzeba zakrywać tatuaże.

- Niestety w policji czy w wojsku jest to samo, musimy zakrywać, bo jest to "nieetyczne". To jakaś paranoja, w Ameryce to jest na porządku dziennym.

- Nie wiem, w czym przeszkadza komuś tatuaż u osoby publicznej. To chyba nadal naleciałości z komuny. Mam 35 lat, brak tatuaży, ale nie rozumiem, po co zakrywa.

- Sorki bardzo, ale w pracy tatuaż nie powinien mieć znaczenia, a jedynie doświadczenie i predyspozycje do stanowiska - czytamy.

Pod postem rozgorzała dyskusja między zwolennikami i przeciwnikami tatuaży. Wioleta prawdopodobnie nie spodziewała się, że już pierwszym opublikowanym na TikToku postem wywoła tyle emocji.