Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska wyznaje, co jest powodem jej apetytu. Zaskakujące stwierdzenie

2 min. czytania
21.12.2022 16:04
Zareaguj Reakcja

Wiktoria Gąsiewska ściągnęła na siebie uwagę mediów za sprawą nowego związku. Młoda aktorka zdradziła, jak wpływa na nią relacja z partnerem i wyciągnęła nietypowy wniosek, którym podzieliła się w wywiadzie.

Wiktoria Gąsiewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wiktoria Gąsiewska zdradza, dlaczego wrócił jej apetyt. Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" wyznała, że nowa miłość dobrze wpływa na jej samopoczucie. Przypominamy, że Gąsiewska rozstała się w 2021 roku z Adamem Zdrójkowskim, a następnie ułożyła sobie życie u boku aktorka z serialu "Barwy szczęścia".

Zobacz także:  Inflacja pokrzyżowała jej plany? Wiktoria Gąsiewska rezygnuje z drogich prezentów

Wiktoria Gąsiewska zdradza, dlaczego wrócił jej apetyt. Wszystkiemu winna jest miłość

Wiktoria Gąsiewska zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. 23-letnia aktorka ułożyła sobie na nowo życie po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim.

Redakcja poleca

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Gąsiewska wyznała, że przez ostatnie miesiące wcale się nie czuła najlepiej. Zdradziła też, jak jej się układa w nowym związku.

Jestem szczęśliwa. To na pewno się zmieniło. Bo przez jakiś czas nie byłam. Troszkę nabrałam w bioderkach, bo wrócił mi apetyt. Codziennie budzę się z uśmiechem na twarzy, wiem, że mam przy sobie osobę, która jest dla mnie, a ja jestem dla niej. I wiem też, że mam przy sobie przyjaciela, bo to jest też ważne w relacji damsko-męskiej - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Nowym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej jest Jasper Sołtysiewicz. 25-letni aktor jest znany z takich produkcji jak "Znaki", "Miłość na zakręcie" czy "Barwy szczęścia".

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: jak długo byli parą?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", w którym grali parę. Ich uczucie przeniosło się poza ekran. Spotykali się w latach 2017-2021. Pomimo rozstania, Zdrójkowski i Gąsiewska pracują razem i zdają się ich łączyć poprawne relacje.

Zobacz także: Magdalena Stępień ma ważny apel. Chodzi o Boże Narodzenie

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram