Obserwuj w Google News

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Odpowiedź aktorki rozbraja

2 min. czytania
01.04.2023 20:41

Wiktoria Gąsiewska została zapytana o swój zaokrąglony brzuch. Dostała pytanie od fana, czy spodziewa się dziecka. Co odpowiedziała aktorka?

Wiktoria Gąsiewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wiktoria Gąsiewska przebywa obecnie na wakacjach w słonecznej Barcelonie. Nie może nawet pochwalić się urlopem, bo fani od razu zawracają jej głowę. Pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie została zapytana, czy... jest w ciąży.

Wiktoria Gąsiewska jest w ciąży? Aktorka o swoim brzuchu

Młoda gwiazda "Pierwszej miłości" jest w szczęśliwym związku z Jasperem Sołtysiewiczem. Najwidoczniej fani czekają, kiedy relacja wejdzie na wyższy poziom. Dopatrują się pod ubraniem Gąsiewskiej ciążowego brzuszka.

Redakcja poleca

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze stolicy Katalonii - Barcelony. Widzimy na nim, jak Gąsiewska praży się w gorącym słońcu na tle panoramy miasta. W oddali można dostrzec wciąż kończoną katedrę Sagrada Família. 

Myśl różowo!

Jednak to nie cuda architektur Antonio Gaudíego przyciągnęły wzrok wiernych obserwatorów aktorki. Jeden z internautów bezceremonialnie zapytał o sferę prywatną gwiazdy, jednocześnie czepiając się jej wyglądu.

Jesteś w ciąży?

Oczywiście internet i media społecznościowe bardzo skracają dystans. Niektórym wydaje się do dodatkowo, że jak mają do czynienia z osobą powszechnie znaną, mogą traktować ją, jak dobrą znajomą. Chociaż według nas nawet bliskim kolegom i koleżankom nie wypada zadawać takiego pytania.

Redakcja poleca

Wiktoria Gąsiewska rozprawia się z niegrzecznym internautą

Na szczęście Gąsiewska wie, jak radzić sobie z niewychowanymi użytkownikami Instagrama. Postanowiła w równie bezceremonialnym tonie odpowiedzieć na pytanie o ciążę.

Nie, lubię sobie dobrze zjeść.

Jak widać, aktorka podeszła do pytania z dystansem. Niestety na tym się nie skończyło. Pod materiałami Gąsiewskiej z Barcelony możemy zobaczyć jeszcze kilka innych komentarzy, które odnoszą się do jej postury. Są o wiele bardziej niegrzeczne niż pytanie o ciążę.

Coś się przybrało albo coś się ukulało.

Tym razem artystka nie zostawiła komentarz bez odpowiedzi. Na szczęście w jej obronie stanęli wierni fani.

Informacja o tym, czy Gąsiewska jest w ciąży, czy nie, nie jest interesem żadnej osoby trzeciej. Aktorka ma prawo do życia prywatnego, nawet jeśli jego wycinek upublicznia w mediach społecznościowych. Decyzja o tym, czy poinformuje fanów o tym, czy ewentualnie spodziewa się dziecka, należy wyłącznie do niej.

RadioZET.pl/Instagram