Obserwuj w Google News

Wieniawa szaleje w Brazylii i składa życzenia Rozbickiemu [FOTO]

2 min. czytania
04.06.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa niedawno potwierdziła związek z Nikodemem Rozbickim. Gwiazda przebywa obecnie w Brazylii. Nie zapomniała jednak złożyć życzeń urodzinowych ukochanemu.

julia-wieniawa-szaleje-w-brazylii-i-składa-życzenia-nikodemowi-rozbickiemu
fot. VIPHOTO/East News, Instagram (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki poinformowali o rozstaniu pod koniec 2022 roku. Aktorzy szybko zostali jednak przyłapani na czułościach przez paparazzi. Później udostępnili w sieci zdjęcia z nietypowej randki. Wkrótce wyszło na jaw, że celebryci dali sobie drugą szansę. - Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Wieniawa. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z fanami fragmentem jej życia prywatnego i złożyła Rozbickiemu życzenia na Instagramie.

Julia Wieniawa nie zapomniała o ukochanym. Złożyła życzenia Nikodemowi Rozbickiemu

Julia Wieniawa obecnie przebywa w Brazylii. Dziennikarze Plejady podają, że piosenkarka została zaproszona do Rio De Janeiro przez jedną z marek modowych. Wzięła tam udział w celebryckim wydarzeniu i pozowała do zdjęć z takimi gwiazdami jak kolumbijska aktorka i modelka Taliana Vargas czy paragwajska modelka i aktorka Stephanią Stegman.

Wokalistka znalazła też czas na przyjemności i pokazała fanom gorące kadry z plaży oraz lot helikopterem. Na Instagramie gwiazdy znalazła się masa zdjęć z podróży.

julia-wieniawa-brazylia1
fot. Instagram (@juliawieniawa)
julia-wieniawa-brazylia2
fot. Instagram (@juliawieniawa)
julia-wieniawa-brazylia3
fot. Instagram (@juliawieniawa)
julia-wieniawa-brazylia4
fot. Instagram (@juliawieniawa)
Redakcja poleca

Wieniawa nie zapomniała, że 4 czerwca urodziny obchodzi jej partner. Aktorka zamieściła w sieci życzenia urodzinowe dla Rozbickiego i opublikowała ich wspólne fotografie.

- Nisiu, samych szejków waniliowych, morza tequili i mnie w bikini - napisała, parafrazując hit „Duże oczy” Smolastego. - Sto lat wspólnych chwil - dodała na koniec.

Myślicie, że po chwilowym kryzysie Wieniawie i Rozbickiemu uda się zbudować szczęśliwy związek?

julia-wieniawa-składa-życzenia-nikodemowi-rozbickiemu1
fot. Instagram (@juliawieniawa)
julia-wieniawa-składa-życzenia-nikodemowi-rozbickiemu2
fot. Instagram (@juliawieniawa)
Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @juliawieniawa