Obserwuj w Google News

Wielka walka o buty Sanah. „Odkupię, jeśli nie były prane”

2 min. czytania
27.09.2023 22:16

Sanah grając koncert na Stadionie Narodowym zobaczyła przed sobą baner z napisem „Oddaj buty”. Wokalistka faktycznie ściągnęła z siebie obuwie i przekazała je fance. Dlaczego?

Wielka walka o buty Sanah. „Odkupię, jeśli nie były prane”
fot. PRUS AGENCY/East News + @sanahmusic

Sanah to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia, która mimo młodego wieku, już przeszła do historii polskiej muzyki. Gwiazda właśnie zakończyła swoją stadionową trasę koncertową – zagrała na największych stadionach w kraju z PGE Narodowym na czele. Każdy z jej koncertów wyprzedał się w mgnieniu oka, a miejsca, w których grała były wypełnione publicznością aż po same brzegi. I trudno będzie komukolwiek szybko powtórzyć fenomen Sanah.

Zobacz też: Doda dogryza sanah? Wytknęła jej ten szczegół i pokazała nagrania

Fanka poprosiła Sanah o buty. Wokalistka oddała jej swoje obuwie

Zwieńczeniem stadionowej trasy „Uczta nad ucztami” Sanah był koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Wokalistka zaprosiła na scenę między innymi Tomasza Kota, Grzegorz Turnau czy Dawida Podsiadło. Nie obyło się też bez charakterystycznego dla Sanah angażowania publiczności do zabawy.

Choć fakt, że gwiazda zwraca się bezpośrednio do swoich fanów czy opowiada im podczas przerw między utworami różne historie, nikogo nie dziwi, to tym razem Sanah zdobyła się na gest, który zaskoczył chyba wszystkich zebranych na PGE Narodowym. Odpowiedziała na baner stojącej pod sceną kobiety. A głosił on: „Oddaj buty”.

Redakcja poleca

Sanah oddała swoje buty sceniczne. Znalazł się kupiec

Sanah podczas każdego ze stadionowych koncertów zdejmowała buty. Obcasy nie były najwygodniejszym wyborem do energicznego pląsania po scenie, więc nic dziwnego, że w pewnym momencie gwiazda decydowała o odłożeniu ich na bok. W Chorzowie nawet rzuciła ze sceny, że w końcu odda komuś swoje obuwie. Pani Justyna postanowiła o tym przypomnieć, dlatego w Warszawie stanęła pod sceną z plakatem nawiązującym do obietnicy Sanah. Wokalistka faktycznie zdjęcia buty i oddała je kobiecie.

- Haha kocham cię, dziękuję za buty – napisała na Instagramie pani Justyna. Na portalu posypały się gratulacje, jakby obuwie wokalistki były co najmniej nagrodą Nobla. Wśród nich pojawiły się też propozycje kupna laczków noszonych przez autorkę hitu „Ale Jazz”. - Jeśli nie były prane, to odkupię – napisał jeden z internautów.

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski