Obserwuj w Google News

Widzowie oceniają nowych prowadzących „Dzień Dobry TVN”. „Uszy bolą”

2 min. czytania
08.07.2023 14:59
Zareaguj Reakcja

W „Dzień Dobry TVN” pojawiła się nowa para prowadzących. Fani śniadaniówki TVN od razu wyrazili opinie o zaskakującym duecie. Jak ocenili nowych gospodarzy? Część wyraźnie tęskni za zwolnionymi prezenterami.

widzowie-oceniają-nowych-prowadzących-dzień-dobry-tvn-uszy-bolą
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Dzień Dobry TVN” przechodzi ogromną rewolucję. Po zwolnieniu aż piątki prowadzących o śniadaniówce TVN zrobiło się naprawdę głośno. Wszyscy zastanawiają się, kto może zastąpić prezenterów, którzy stracili pracę. Pod uwagę brane są ponoć Katarzyna Dowbor i Marzena Rogalska. Zdementować plotki o ich dołączeniu do ekipy porannego programu zdążyły już zdementować Aleksandra Kwaśniewska, Martyna Wojciechowska i Dorota Szelągowska. Z kolei Katarzyna Bosacka poinformowała o powrocie do telewizji i nowej pracy.

Od niedawna widzowie oglądają letnie wydania „Dzień Dobry Wakacje”, które prowadzą całkiem nowi telewizyjni gospodarze. Zdaniem niektórych dla mniej rozpoznawalnych prezenterów to swego rodzaju test - jeśli się sprawdzą, mogą dostać awans i zostać prowadzącymi na stałe. Jak im idzie? Widzowie zdążyli już ocenić gwiazdy TVN.

„Dzień Dobry TVN”. Widzowie nie mieli litości dla nowej prowadzącej. „Za głośna”

W „DDTVN” zajdą naprawdę poważne zmiany. Studio zostanie odświeżone, a pod względem tematycznym śniadaniówki TVN ma ponoć „małpować z TVP”. Póki co producenci skupiają się jednak na wakacyjnych wydaniach. Niedawno widzowie poznali nowe twarze porannego show. Teraz mieli szansę zobaczyć, jak radzą sobie Robert Stockinger i Anna Senkara.

Syn Tomasza Stockingera do tej pory czytał na antenie komentarze widzów, zaś jego współprowadząca relacjonowała wydarzenia z Wielkiej Brytanii. Jak odnaleźli się w całkiem nowych rolach? Widzowie zdążyli już ocenić nowych gospodarzy śniadaniówki.

Redakcja poleca

Wydaje się, że Robert Stockinger wzbudza same pozytywne emocje. Niestety nie można powiedzieć tego samego o Annie Sankarze. Fani „Dzień Dobry TVN” mieli do niej kilka uwag. - Pani Aniu, troszkę niższe tony i ciut ciszej i będzie idealnie - pisali. Inni byli nieco bardziej krytyczni. - Pierwsze wrażenie jak dla mnie, że ta pani będzie za głośna - oceniali. - Pani Aniu, ciszej, bo uszy bolą - radzili widzowie.

W sekcji komentarzy znalazły się także wypowiedzi fanów tęskniących za zwolnionymi prezenterami. - Bez pani Ani Kalczyńskiej i pana Andrzeja Sołtysika to już nie jest ten program - narzekała internautka. - Przyzwyczaiłam się do pani Ani Kalczyńskiej i pana Andrzeja Sołtysika, których oglądałam od lat i uwielbiałam. Przepraszam, ale program stracił swoją markę - wtórowała jej inna. Pozytywnie nie została też odebrana para utworzona przez Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego. Telewidzowie tęsknią za Agnieszką Woźniak-Starak.

Oni zostali samotnymi ojcami. Bieniuk, Wawrzecki, Pazura, Smoleń sami wychowywali dzieci
4 Zobacz galerię
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER, Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News