Zamknij

Widzowie nie chcą Małgorzaty Rozenek w „DDTVN”. TVN usuwa komentarze?

11.10.2022 16:43

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba nie zaskarbiła sobie sympatii widzów „Dzień Dobry TVN”. W sieci nie brakuje nieprzychylnych opinii, które mają jednak znikać z profilu programu. Widzowie zarzucają stacji TVN kasowanie komentarzy.

rozenek krytyka internautów tvn kasuje komentarze
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba nie sądziła, że spełnienie jej największego zawodowego marzenia będzie wiązało się z taką falą niezadowolenia widzów. Gwiazda co prawda przekonywała, że przeczeka atak internautów oraz medialną burzę i zrobi wszystko, by wypadać w programie na żywo jak najlepiej. Wyeliminowała nawet pewne denerwujące widzów zachowanie i zapisała się do logopedy. Jednak jej starania wciąż nie zadowalają części fanów „DDTVN”, którzy dają temu wyraz w sieci. Niestety ich wypowiedzi mają być usuwane przez pracowników TVN. Co zarzucają stacji widzowie?

Internauci o Rozenek: „Zamiast usuwać komentarze, usuńcie tę prowadzącą”

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zapozowali niedawno do zdjęcia wraz z gościnią „Dzień Dobry TVN”, Ewą Chodakowską. Pod zamieszczoną w sieci fotografią fani programu śniadaniowego ponownie prosili o wymianę prowadzącej. Zarzucali Rozenek między innymi zbyt częste wspominanie o relacji z Radosławem Majdanem i skupianie uwagi na jej życiu prywatnym. Internauci podejrzewają też pracowników TVN-u o kasowanie nieprzychylnych komentarzy. Jeden z widzów zakpił ze stacji, zauważając, że „wolne media” nie powinny „cenzurować” negatywnych opinii. Inna internautka zaczęła zastanawiać się, dlaczego producenci programu nie liczą się ze zdaniem telewidzów.

Faktycznie, TVN usuwa tutaj komentarze. Widać po tym wpisie i małej ilości komentarzy. Przed chwilką widziałam tutaj niekorzystny dla Was komentarz od jednej Pani. Gdzie on się podział? Widać, że macie widzów gdzieś, skoro usuwacie to, co napisali. Dla kogo tworzycie w końcu ten program? Dla prowadzących?

W komentarzach rzeczywiście nie brakuje negatywnych opinii o Małgorzacie Rozenek-Majdan w roli prowadzącej, która według internatów ma pojawiać się w studiu wyjątkowo często. Być może wynika to z faktu, że Paulina Krupińska ma w październiku wpisany tylko jeden dyżur. Jej nieobecność jest prawdopodobnie spowodowana udziałem w kolejnym sezonie „Azji Express.

Zobacz także: Przypadkiem ujawnili uczestników „Azji Express”! Kawiarnia w Stambule pokazała zdjęcia gwiazd

Myślicie, że widzowie „DDTVN” przyzwyczają się do Małgosi? A może władze stacji przestraszą się fali negatywnych opinii i zdecydują o usunięciu Rozenek ze śniadaniowego programu?

loader
Małgorzata Rozenek-Majdan
10 Zobacz galerię
fot. Przemek Świderski/Reporter/East News