Obserwuj w Google News

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie narzekają na program

2 min. czytania
14.11.2022 17:01
Zareaguj Reakcja

Telewizja Polska obchodzi 70-lecie. Z tej okazji program "Pytanie na śniadanie" jest nadawany z nowego studia. Premiera w nowoczesnej przestrzeni okazała się jednak wielką porażką, a widzowie zwrócili uwagę na wszystkie wpadki.

Pytanie na śniadanie
fot. Waldemar Kompała/TVP/East News

Widzowie narzekają na "Pytanie na śniadanie". Wszystko za sprawą nowego studia, które zostało przygotowane z okazji okrągłych urodzin Telewizji Polskiej. Jak podaje onet.pl, przestrzeń nie była jeszcze w pełni gotowa, przez co pojawiło się wiele przeszkód.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli? Ślub coraz bliżej

Wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie narzekają na program TVP

Nowe studio "Pytania na śniadanie" nie zachwyciło fanów programu. Jak podaje Onet, prezenterzy zmagali się z gigantycznymi problemami technicznymi. Nie działały między innymi mikrofony, był problem z dźwiękiem, a widzowie mogli usłyszeć głosy zza kulis.

Redakcja poleca

Wiele wskazywało na to, że studio nie jest jeszcze przystosowane do programów na żywo, co wyłapali widzowie. Zaczęli oni komentować sytuację w mediach społecznościowych, prosząc o interwencję. Program był dla nich niezrozumiały.

Coś wam dziś nie idzie ten program. Od samego początku słychać w tle reżyserkę, tu mikrofony, teraz pogoda z zakłóceniami - można przeczytać.

Prezenterzy robili wszystko, by zachować pozory, że wszystko było zgodnie z planem. Na ten moment "Pytanie na śniadanie" nie komentuje wpadek.

"Pytanie na śniadanie": kiedy i gdzie oglądać program?

Program "Pytanie na śniadanie" jest emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 11.00, a w soboty od 7.30 do 10.30.

Zobacz takżeNina Terentiew skarciła Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie"

RadioZET.pl/Onet.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News