Obserwuj w Google News

Agata i Piotr Rubikowie wyprzedają majątek. Za uszkodzone głośniki chcieli 25 tysięcy

1 min. czytania
24.07.2023 14:04
Zareaguj Reakcja

Jakiś czas temu Agata i Piotr Rubikowie podjęli decyzję o przeprowadzce. Celebryci zdecydowali rozpocząć nowy rozdział w życiu swojej rodziny na amerykańskiej ziemi. W związku z wyjazdem Agata i Piotr zaczęli wyprzedawać część swojego dobytku, a ceny są naprawdę szokujące.

Widmo-nędzy-zawisło-nad-Rubikami-Zaczęli-wyprzedawać-swój-majątek
fot. Instagram @piotr_rubik

Piotr Rubik od lat uchodzi za jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów i producentów muzycznych w kraju, który wciąż odnosi sukcesy w życiu zawodowym. Prywatnie, muzyk jest małżonkiem  Agaty Paskudzkiej, którą poślubił w 2008 roku. Para doczekała się dwójki córek, a ich codzienność regularnie dokumentowana jest przez Agatę, która od dłuższego czasu spełnia się w sieci, jako pełnoprawna influencerka.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu Rubikowie ogłosili fanom, że zamierzają przeprowadzić się z Polski do USA. Z tego względu para zaczęła wyprzedawać część majątku, którego nie zamierzają przetransportować ze sobą za Atlantyk.

Widmo nędzy zawisło nad Rubikami? Sprzedają uszkodzone rzeczy za krocie

Kilka dni temu na Instagramie Agaty pojawiły się fotografie rzeczy, których małżonkowie zamierzają się pozbyć. Celebrytka postanowiła puścić w drugi obieg część swoich ubrań czy drogocennych torebek. Pośród rzeczy na sprzedaż pojawiła się jednak dość nietypowa oferta. Para postanowiła sprzedać uszkodzone głośniki marki BeoLab 5, które Agata wystawiła za "skromne"… 25 tysięcy złotych.

- Kochani dopytujecie się o cenę. Podałam cenę. 25k oznacza 25 tysięcy złotych za te dwa. Sprawdźcie sobie sami, ile kosztują – mówiła w opublikowanym nagraniu.

Sam Piotr zaznaczył jednak, że oferowana przez nich cena i tak jest bardzo mała.

RadioZET.pl/plotek.pl