Obserwuj w Google News

Węgiel pod ostrzałem Wojewódzkiego. Mówiła o aborcji i związku dla pieniędzy

2 min. czytania
15.03.2023 10:33
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel udzieliła wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, w którym opowiedziała o jej związku z Kevinem Mglejem. Młoda gwiazda przedstawiła też swoje stanowisko dotyczące prawa do aborcji. Co o trudnym temacie sądzi niekryjąca swej wiary piosenkarka?

węgiel-pod-ostrzałem-wojewódzkiego-mówiła-o-aborcji-i-związku-dla-pieniędzy
fot. Artur Zawadzki/East News, Piotr Fotek/East News

Roksana Węgiel była niedawno gościnią programu Kuby Wojewódzkiego i promowała swoją najnowszą płytę „13+5”. Dziennikarz zapytał ją jednak także o związek z Kevinem Mglejem. Relacja gwiazdy Eurowizji ze starszym o 8 lat muzykiem wzbudza niemałe kontrowersje. Mężczyzna jest bowiem ojcem kilkuletniego chłopca. Podczas rozmowy „król TVN” poruszył też trudne tematy światopoglądowe. Co młoda piosenkarka powiedziała na temat aborcji?

Redakcja poleca

Roksana Węgiel o związku z Kevinem Mglejem i prawie kobiet do aborcji

Wokalistka ostatnio zaskoczyła fanów, informując, że nie zamierza iść na studniówkę. Prowadzący show TVN zapytał więc ją, czy zrezygnowała z imprezy, ponieważ rówieśnicy są dla niej „za biedni”. Roksana oczywiście stanowczo zaprzeczyła tej tezie. Później wytłumaczyła, że ze względu na karierę, przeszła na nauczenie indywidualne, więc nie miała nawet okazji poznać szkolnych znajomych.

Dziennikarz jednak nie odpuszczał i dalej rozprawiał o pieniądzach. Przedstawił widzom statystyki z „Forbes Woman”, który umiejscowił Węgiel na 18. miejscu rankingu 100 najcenniejszych marek osobistych. Wartość rynkowa gwiazdy została wyceniona na 94 miliony złotych! To sprawiło, że Wojewódzki postanowił zadać Roxie kontrowersyjne pytanie.

- Twój chłopak nie jest z tobą dla pieniędzy? - wypalił, wspominając o Kevinie Mgleju.

- Ja mam swoje pieniądze. On ma pieniądze. Jest luz - szybko ucięła temat. Zakochani mają zarabiać osobno i nie dzielić się finansami.

Gwiazdor drążył temat związku Węgiel, wypytując ją o podejście do miłości od pierwszego wejrzenia. Życzył też piosenkarce, aby jej relacja z Kevinem trwała jak najdłużej. Roksana na szczęście zdążyła też opowiedzieć o kolejnym albumie. Zapowiedziała, że fani będą mogli spojrzeć na nią od zupełnie innej strony. Następnie wykonała na żywo piosenkę „Miasto”, którą niektórzy uważają za plagiat zagranicznego hitu.

W programie Wojewódzkiego nie zabrakło też tematów trudnych społecznie. Kuba porozmawiał z Roksaną o seksualizacji kobiet. Dopytał ją także o jej zdanie na temat aborcji. Wokalistka mogła wielu zaskoczyć swoją odpowiedzią.

- Może to być kontrowersyjne (...), ale ja zawsze otwarcie mówiłam o swoich wartościach. Dla mnie to jest bardzo ważne, nigdy się z tym nie kryłam. Jestem katoliczką, ale uważam, że Bóg dał nam wolną wolę i jak zadano mi pytanie o aborcję, to uważam, że nie powinno się nikomu niczego zabraniać - powiedziała.